Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiunak mitől lehet mindigy...

Kisfiunak mitől lehet mindigy gyulladt a kukija és műtessem fityma miatt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja folyamatosan égő piros a hugycsőnyílása. De estére kenem orvos javasolta Alsol krémmel, másnapra már csak rozsaszin, de bölcsiből mindig ugy hozom haza, hogy megint égő piros. Gondoltam arra pl lehet nem cserélik rendszeresen a pelenkát, de korábban is bölcsis volt es nem volt ilyen problema soha.

Gondoltam arra is mivel pár honapja kap kubut, nem e az marja, igy "elvontam", de akkor is gyullad.

Gondoltam nem e a pelenka (ugyanazt hasznalja mint régen)igy itthon sokat hagyom nélkule, biliben végzi a dolgait(de még nem szobatiszta, utra, alváshoz kell a pelus, rendszeresen cserélem)de gyullad folyamatosan.


Már napi rendszerességgel kell kennem gyulladásgátlokkal..

Pisilés nem fáj neki. Szoval csak a nyílással van baj.

Mitől lehet ez?



Másik, hogy a bőre még hozzá van nőve a makk peremétol lefelé, de szép lassan, tizedmiliméterenként válik le kb havonta, de ha le is jön 1 mm, akkor még lejjebb is full hozzá van nőve az egész kukihoz.kb ugy lehet elképzelni ahogy pl egy kötél spirálszerűen fel van tekerve valamire es havonta válik le egy tizedmiliméter. Tornázratjuk, nyujtogatjuk, de nem halados. Sebész kérésre bármikor negmuti, de mondta, igazábol ez csak esztétikai gond még és csak szexualis életnél lenne gond.

Most vigyek kés alá egy 3 évest.. ?vagy várjam hogy tizedmiliméterenként egyszercsak leválik? Állitolag 10 eves korig is ráér a műtét


2017. máj. 20. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mutasd meg több orvosnak is. Kérd ki a véleményüket mi lehet ez. Igen, ha tized milliméterenként válik, akkor úgy válik, fölöslegesen ne küld kés alá.
2017. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A piros húgycsőnyílás lehet attól is, hogy a vizeletében bacik vannak, vagyis valami húgycsőfertőzés. Ezt csak vizeletből tudják kimutatni, tehát szerintem vidd orvoshoz és kérjél laborvizsgálatot.

Műtétre ne vidd, tornáztatni kell rendszeresen, de csak annyira, hogy ne fájjon vagy ne legyen neki kellemetlen, mert később a rossz élmény kihathat a rá lelkileg.De kamaszkor előtt kb.12 évesen orvosnak meg kell mutatni, akkor már megérti a gyerek, ha mégis meg kell műteni. De általában addig rendeződik.

2017. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leválás teljesen normális, nem kell beavatkozni.
2017. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem loholok sebészek után.


Amugy ugy néz ki, mégis a bölcsi miatt van a hugycsőgyulladása. Ezen a hétvégén már megint elmult. Nem piros.

De azért rákérdezek orvosnál is.


Köszi a válaszokat

2017. máj. 22. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!