Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek a gyermeke nem olyan...

Akinek a gyermeke nem olyan rég kapta az mmr (15 hónapos) oltást, volt utána valamilyen tünete? Illetve ha igen hány napra rá?

Figyelt kérdés

Ma 12 napja,hogy kapta a kisfiam az oltást és belazasodott. De nem vagyok benne biztos h az oltás mellékhatása e,mert pénteken be volt rekedve és az orvos azt mondta virusos garatgyulladasa van. Viszont semmi más tünete nem.volt csak a rekedt hang. Ma meg a láz....

Nem tudom eldönteni h most a virustol van vagy pedig az oltástol.

A dilemmamat az okozza,hogy ha a virustol van akkor miért csak a 3. Napra lazasodik be? Eddig akármikor beteg volt egyből jelentkezett a láz is,nem pedig napokkal később. Hozzá teszem a rekedtsege múlóban van péntek óta.


2017. máj. 22. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek magas láza volt, 39,4. Kb az oltás után 1-2 héttel.
2017. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Az enyémnek is csak láza volt. Az egyik orvos vírusra gyanakodott, mert több napig lázas volt, de végül nem kapott rá semmit, mert valószínű, hogy csak az oltás okozta. Ha nem múlik a láz, vidd vissza az orvoshoz szerintem. Én is 2x voltam, mivel több napig tartott, aztán ahogy jött, úgy el is múlt egyik napról a másikra. Viszont nem volt rekedt, meg semmi egyéb nem volt.
2017. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lázas volt és kiütései voltak, kb. 2 héttel az oltás után.
2017. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mennyi volt a láza?


Egy órája a kicsimnek 39,5-et mértem vegbelben.

2017. máj. 22. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. 39,4 volt. Egyik orvos azt mondta, h.ez lehet az oltástól, a másik azt mondta h.ez túl magas....adtam neki a nurofent es pár nap után megszűnt. De azért mutasdeg orvosnak.
2017. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinal de semmi konkrétat nem mondott
2017. máj. 22. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor add a nurofent, vagy kupot, amit szoktatok es kiderul. A fiamnak 4-5 napig volt laza, tobbszor volt 39 kozeleben, de egyszer csak elmult. Ha 2-3 nap mulva is lazas, en elvinnem ujra.
2017. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!