Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha tegnapi pupillatágítás...

Ha tegnapi pupillatágítás miatt fényérzékeny a szeme, szoljak, hogy bölcsiben ne vigyék udvarra, vagy ne is vigyem?

Figyelt kérdés

Ugy tudom, ilyenkor sérülékeny a szem. Még most is hatalmas a pupillája, az orvos azt mondta 2-3 napig tart a szemcsepp hatása.

Borzasztoan hunyorog afényre még. A napellenzős sapka nem sokáig marad rajta es kétlem hogy arra a gondozok tyukanyo modon figyelnének.


Gondoltam szolnék hogy ne vigyék udvarra, mert ahogy láttam ugy is váltják egymást a gyerekek, vannak akik még készulnek ki az udvarra, mig mások már jönnek be, szoval ha mindig a benti turnushoz csapodna, talán kivitelezhető.

A munkahelyen nem jönne jol a szabi...de ha a gyermekem szeme mulik rajta, es csak igy megy, kiveszem.

Ugy tudom ilyenkor károsithatja maradandoan is a fény a szemüket.


2017. máj. 24. 07:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem vinnem be, eleve rosszul jonne ki hogy a kis baratai kint jatszanak o meg bunteteskent elne meg hogy nem mehet, masreszt biztos nem totalba valtjak egymast, nalunk legalabb masfel-2 orat kint vannak delelott-delutan is, ergo biztos van olyan idoszak amikor mindenki kint van, az ovonoknek pedig kint a helyuk hogy figyeljenek a huszonsok gyerekre, nem lenne jo ha egy ovono bent maradna egyetlen gyerek miatt.
2017. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ovono hanem gondozono
2017. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vidd, így jobb és biztonságosabb mindenkinek.
2017. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Erre gondolvan elore kellett volna a munkahelyen szabadnapot intezni, nalunk sem orulnek az ilyen hirtelen "ma nem tudok bemenni mert hirtelen kiderult hogy tegnap pupillatagitasra kellett mennunk...."

Ez csak a jovore vonatkozolag tanacs :)

1.

2017. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna hogy napokig tart a hatasa, akkor pentekre kértem volna idopontot. Mindenesetre ma esni fog...:)
2017. máj. 24. 08:49
 6/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy esni fog, de ez ettől még egy bizonytalan, kellemetlen állapot lehet.
2017. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Pont addig sütött a nap, míg kint voltak

Szemetek voltak, a sapkát sem adták rá.

Holnap az igazgatónál indítok

2017. máj. 24. 23:44
 8/28 anonim ***** válasza:
Az ilyet annyira nem értem, megkérdezed, hogy ne is vidd be, vagy mi legyen, leírják, hogy ne vidd be. Erre beviszed, aztán csodálkozol, hogy nem hogy kivitték, de meg a sapkát se adják rá. Mit vártál? Előre szóltak a válaszolók, hogy be se vidd, ha jót akarsz.
2017. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem kellene volna bevinned. Gaz amikor egy anya hulyeseget csinal es az intezmenyt hibaztatja! Neked kellett volna vele OTTHON lenned.
2017. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Az igazgato joggal kerdezheti, mit keresett a gyereked bent, amikor fenyerzekeny a szeme, miert nem otthon volt az anyjaval. En csendben maradnek a helyedben es nem reklamoznam a felelotlensegemet.
2017. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!