Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig vártok hányás után h...

Meddig vártok hányás után h inni adjatok gyereketeknek?

Figyelt kérdés
3 éves a kislányom és már kétszer volt kiszáradás miatt kórházban. Legutóbb 5 percenként adtam neki hideg vizet meg teát felváltva de kijön neki mindig és pár óra alatt kiszáradt.Most már háromszor hányt de nem bérem itatni,mert a kórházban azt mondták várni kell pár órát a legutóbbi hányás után.Ti mit tennèték?
2017. máj. 26. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Kikavart szensavu hideg colat adj neki kortyonkent


( gyerekapolo vagyok )

2017. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésrdre sajnos nem tudok válaszolni, nekünk is azt mondták,hogy hányás után várjunk, de akkor meg attól félek azért szárad ki...

Legutóbb amikor hányt B6 vitamint adtam neki és nagyon sokat segített, onnantól nem hányt, tudott inni evett is kicsit. Nekünk azóta mindig van itthon.

2017. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ivásról én se sokat tudok ilyen esetben, csak annyit, hogy pótolni kell a folyadékot, de a b6 vitamin tényleg használ, én is használtam már és öcsémnek is adtuk, szinte egyből hatott.
2017. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek,ha nem itatom akkor meg azért szárad ki.A colát kipróbálom ha van itthon.De azt rögtön lehet adni?
2017. máj. 26. 23:17
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen, adhatod kortyonkent hidegen es kavard ki a szensavat.
2017. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként most olvastam h a B6 4 éves kortól lehet adni és laktózt is tartalmáz, úgyhogy azt nem adhátok neki
2017. máj. 26. 23:27
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
A B6m vitamin semmivel sem rosszabb a kolánál, sőt... Én pont kolát nem adnék neki. Nem gyereknek való, főleg nem egy 3 évesnek.
2017. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 7 es valaszolo.

Vilagszerte javasoljak a gyerekorvosok a kolat hanyas ellen. Koztuk Magyarorszagon is.

Olvass nyugodtan utana.

1) a kolaban olyan anyag van, ami megkoti a gyomorsavat , ezzel mulasztja a hanyingert

2) a benne levo cukor fentartja a vercukorszintet.


Egyetemet vegzett apolo vagyok, aki tobb mint 10 eve gyerekkorhazban dolgozik.


Neked mi a kompetenciad a kerdesben ?

2017. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

2 óra után jéghideg cola - buborékosan!

1-2 korty legyen csak a pohárban - máskor nincs cola gyereknek (sőt felnőttnek sem), de ez esetben valóban jó (nem fájdul meg a torka, nem lesz függő, nem árt, használ)

ha az megmaradt 1 óra után újra 2 korty

ez csak "gyógyital" és hat óra után lehet mást

2017. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor most bubis vagy nem bubis?
2017. máj. 27. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!