Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha a nagyobbik fiam allergiás...

Ha a nagyobbik fiam allergiás a tehéntejre akkormennyi a valószínűsége, hogy a kicsi fiamis az lesz?

Figyelt kérdés

Már egyéves a kicsi és adtam is már neki ételbe elkeverve egy pici tehéntejet,de nem láttam semmi allergiás reakciót.

Habár a nagyobbiknál sem volt,allergológusnál voltunk, ott derült ki.

Kérjek egy vizsgálatot a kicsi érdekében is?


2017. jún. 15. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Abszolút van rá esély. Nekem mindkét gyermekem tejfehérje-érzékeny volt, bár Náluk jóval hamarabb kijött a probléma. Még javában kizárólag anyatejes volt mindkettő (a kisfiam 3 hónapos, a kislányom 1 hónapos volt), amikor véres hasmenéssel kórházba kerültünk. 21 hónap van a két gyermek között.
2017. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire igaz a tej allergiara is, de pl az en lanyom a diofelekre allergias. Kerdeztem a gyerekorvost, hogy a kicsinel is van-e ra nagyobb esely. Azt mondta, hogy elvileg nincs semmivel se tobb eselye, hogy kialakuljon nala is, mint barki masnak, mivel nincs csaladi halmozodas. Se az en, se a ferjem csaladjaban nincs senki aki allergias lenne, tehat nem oroklodo hajlam kerdese nalunk. Szerintem kerdezd meg a gyerekorvost.
2017. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm allergiás születése óta a tejre. Én 5 évesen lettem allergiás rá. Én kivizsgáltatnám a kicsit.
2017. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!