Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez most hányás-hasmenéses...

Ez most hányás-hasmenéses vírus vagy mi?

Figyelt kérdés

1,5 éves gyermekemnek tegnap reggel óta híg szeklete van. Nem sok kb 3 -4 pelenka volt olyan. Gondoltam a foga miatt mert most jönnek neki nagyon. Szúrós szaga is van a szekletenek és nyalkas is. Tegnap du utaztunk autóval mikor inni kért. Szokása játszani a vízzel,hogy tartogatja a szájába és csak később nyeli le. Ezt csinálta tegnap is majd hányt egy jókorát. Szinte csak vizet meg az előző kiflit. Az orran is jött a víz. Szerencsére nem ijedt meg,utána ugyanolyan jó kedve volt.

Most hajnalban 2-kor szintén hányásra ébredtem.

Nem álmában hányt félig ébren volt.

Most épp alszik.

Reggel viszem orvoshoz. De kíváncsi vagyok mitől lehet ez. Aggódom miatta. Szeklete este 8 óta nem volt.


Vagy!!!


Csütörtökön valószínű lenyelt egy meggymagot vagy vmi mást ami miatt öklendezett és hányt.

Ha lenyelt vmit (mert ugye az se biztos h igen) az megrekedhetett a torkán lejjebb ami ingerli a hányásra?


2017. jún. 27. 03:44
 1/1 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása óta kétszer volt híg szeklete 😞

Most megyünk dokihoz

2017. jún. 27. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!