Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Hol a legolcsóbb a Bexsero oltás?

Mivel szabadáras a készítmény, ezért 25-35 ezer forint között van darabja. Tudom, hogy most hiánycikk Magyarországon, de ha valaki tudja, melyik patikában érdemes beszerezni, nagyon megköszönném, ha megírná.

Keress kérdéseket hasonló témákban: oltás, meningococcus B, gennyes, agyhártya-gyulladás

2017. júl. 15. 09:59  Privát üzenet  

A válasz

A környékben lévő patikákban telefonálj be.

Amúgy én nagykerben dolgozon és nem hiánycikk nem tudom miért mondják a gyógyszerkiadók h nincs.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. júl. 15. 13:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon sok patikát felhívtam már, sehol nincs az oltásból.

# 2/2Időpont 2017. júl. 19. 17:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak itt oltásellenesek? Miért vagytok ezen az állásponton?
15 hós oltás 1 éves kor alatt?
Mindenféle oltást tartanak alapból készleten a gyógyszertárakban? Vagy nem érdemes kockáztatni és csak az oltás beadatása előtt kiváltani?
Pécsen melyik állatorvosnál a legolcsóbb a veszettség elleni oltás?
Hatvanban melyik dokinál a legolcsóbb a chip, oltás?
XVII. Kerrületben melyik állatorvosnál a legolcsóbb a kombinált oltás?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!