Terhesen bárányhimlő?

Figyelt kérdés
Érdekelne van-e valaki köztetek aki terhesen kapta el a barit.Milyen következm3nyei lettek ha lettek,milyen idős terhes volt.Az oltáson kívül ki lehet valahogy védeni a fertőződést?
2017. aug. 13. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm épp 5 hós terhes volt amikor bárányhimlős lett.

Szerencsére nem volt semmi problémája :)

2017. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet máshogy kivédeni, csak ha már túlesett rajta gyerekként az ember. Általában erről érdemes a terhesség előtt gondolkozni, főleg ha van óvodás korú nagytesó, aki bármikor hazahozhatja. Amúgy ritkábbak a szövődmények, mint egy rózsahimlőnél vagy hasonlónál, de van veszélye.
2017. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35 hetesen kaptam el. Következmény:a fiam ellenanyaggal a vérében (védetten) született. Átesett rajta a pocakomban.
2017. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most kaptam el 13-14 hét között van a terhességem. Ezt még a kritikusabb első trimeszternek mondják az orvosok szval aggódom nagyon . Ha elmúlt a betegség , genetikai uh lesz s reménykedem , hogy a kislányom egészséges odabenn .
2019. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!