Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fastum gél mehet 10 évesnek a...

Fastum gél mehet 10 évesnek a lábára?

Figyelt kérdés
Háziorvos azt adott, de az van ráírva, hogy 18 éves kor alatt nem alkalmazható
2017. szept. 8. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos adta. Nem bízol benne?
2017. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Senkiben sem. Volt már félrekezelésünk olyan embertől, akiben maximálisan megbíztam.

Érdekelne a fastumra miért van írva, hogy 18 év alatt nem szabad

2017. szept. 8. 10:35
 3/5 KulGery ***** válasza:

Mert nem játék.

A gyerek elmegy, megveszi mert azt hallotta, erre-arra jó. bekenni, azt előjön ez meg az. és a végén már senki sem tudja, mi baja.

Az orvos megmondja, hogy ide kend, ekkor meg ekkor. Oda kened, akkor amikor kell. Nem "játszol" vele.

2017. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, én ennél fiatalabb voltam, amikor használnom kellett. De ha elfogadsz egy tanácsot, nagyon nem jó taktika a gyakorin érdeklődni a gyereked egészségével kapcsolatban. Miből gondolod, hogy laikus anyukák jobban fogják tudni, mint az, aki ezt legalább 11 évig tanulta? Nem ismerem az eseted, de azért egy egyszeri félrekezelés után nem kéne egyből olyanokhoz fordulni, akik egyáltalán nem biztos, hogy helyes választ tudnak adni. Az orvostudomány ennél egy icipicit összetettebb. De persze a te gyereked, csak aztán ne sírjon a szád, ha itt szuperanyu128 azt mondja, ne szedje a gyerek ezt vagy azt a gyógyszert, aztán a gyerekeddel a sürgire rohanhattok a súlyos állapota miatt. Volt itt ilyen, nem kevés.
2017. szept. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajjj...ennyire azért nem kell túlreagálnod!!
2017. szept. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!