Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1 hónapos és egy pár napja alvatlansággal küzdünk.

Emelett még hányt is,és a hasát is fájlalta összehúzta magát és nyöszörgött és sírt. Adtunk neki Espumisan cseppet ,hátha a szelek bántsák ami után már nem fájlalta a hasát ,de viszont egy idő után a cseppet is kihányta.

Teljesen kiszáradt a bőre és a szája , és állandóan szomjas volt, mindig cicizett volna, és a vizet is csak ùgy habzsolta volna.

De evett, ivott és ki is hányta,és volt ,hogy sugárba.

Láza nem volt.

Már teljesen

ki voltam készülve,hogy nem tudok segíteni.Féltem mivan ,ha kiszárad és inkább készültünk az ügyeletre.

Készülődés közbe a kicsinek egy nagy csomóba kijött egy nagy adag nyálkás,darabkás gombóc sírás közbe,ami után megnyugodott ,de mi szaladtunk az ügyeletre márcsak emiatt is.Megvizsgálta az orvos aki azt mondta semmi baja.És a hányás óta a baba is mintha misem történt volna jobban lett aludt, nem hányt és nyugodt volt mint azelőtt.



2017. szept. 11. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyálkas gombóc slejmre utal.

Újszülött korban nem tudom mennyire jellemző de a gyerekeim nagyobb korukban egy erősebb megfázáskor a hátracsorgó orrváladéktól előfordult, hogy hánytak.

Nem tudják megemészteni,tele van kórokozókkal, tehát a legjobb ilyenkot ha kihányják.

Szóval a kérdés, hogy nincs megfázva?

2017. szept. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs megfázva. köszi a válaszodat
2017. szept. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!