Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 18 hós oltást kapott ma a lányom?

18 hós oltást kapott ma a lányom?

Figyelt kérdés
Aktivizálódott a bcg oltás neki. Mellé kapta a mait. Eddig nem volt bcg hege,most lesz? Tiszta ideg vagyok. Lehet baja? Hallott már valaki ilyet?
2017. szept. 13. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Úúúúristen beoltják a gyereket, jajj de tiszta ideg vagyok!


Akkor hogy nyivákolnál, ha azon szörnyű betegségek egyikétől haldokolna a pulya, amik ellen feltalálták az oltást.


Az jobb lenne? Akkor ne oltasd be, akkor nem lesz neki hege. Csak meghal.

2017. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te se fogtad fel a lényeget...a bcg-t újszülött korában kapta,a pentaximot most. Nem volt eddig bcg hege,nem fogant be neki akkor. Most meg bedurrant. És félek,hogy mit fog okozni neki..mm
2017. szept. 13. 20:28
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Autizmust. Így jobb?
2017. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagy normális....
2017. szept. 13. 20:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne törödj az ilyen válaszokkal.. Én értem a problémád, én is aggódnék hogy mitöl lehet ez és okoz-e valami gondot. Az orvost még nem kérdezted? Én biztos felhívnám. Vagy esetleg az oltàsi tájékoztatón nem volt felsorolva valami hasonló mellékhatás?
2017. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,most vettem észre,nappal nem látszott. Oltást nem én vettem,tájékoztatót nem láttam. (Tudom,a neten van). Mondta a doki,h oda adja az oltást,úgysincs bcg hege.....bassz,most már lesz...
2017. szept. 13. 21:07
 7/16 A kérdező kommentje:
Az orvos csak munkaidőben elérhető.
2017. szept. 13. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam,hogy este vetted észre így én sem tudok most mit mondani. Tàjékoztató alatt azt a papírt értettem amit a védönö szokott adni oltàsok elött. Ilyet nem kaptatok? Egyébként mi is a jövö héten megyünk a 18 hónapos oltásra ha látszik a bcg helye akkor ez gondot okoz?
2017. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi nem kapunk sose papírt. Nem is hallottam még ilyet..
2017. szept. 14. 06:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,és nem kötelező bal vállba adni..a mi dokink azért adta oda,mert úgy ült a kislányom,és nem látszott neki semmi. Ő se gondolhatta,hogy ez lesz belőle...2 forró gümő van egymás mellett neki...
2017. szept. 14. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!