Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 évesnek milyen c vitamint...

6 évesnek milyen c vitamint adjak? Kezd náthas lenni s picit köhög.

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem bármilyen megfelel. Attól függ le tudja e nyelni? ha nem akkor inkább cseppeket kérj a patikában,vagy oldd fel a tablettát valami édesebb folyadékban. Én a Bérest szoktam venni.
2017. szept. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi aszkorbinsavat veszünk bioboltokban, pohár vízbe feloldom és ihatják.
2017. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Béresnek, naturlandnak is van c vitamin rágótablettája.

1×1 vitaminnak a c+d vitamin+cink rágótablettája kifejezetten immunrendszer erősítésre van.

2017. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Mekkora mgosat vegyek?
2017. szept. 14. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
1000 mg-os narancsos rágótablettát szoktam venni :)
2017. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. 200 mg-os elég a gyereknek.
2017. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zoldseg gyumolcs frissen es turmixolva

Teljesorlesu termekek es kefir kell neki.

Ill huvos jol szelloztetett haloszoba

A c vitamin mesterseges formaban karos a vesere

2017. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kirle083 ***** válasza:

A negyedikes fiamnak Dr.Lenkei életerő multivit.-ból a pirosdobozos alapcsomagot( 6 tabletta/nap) adom folyamatosan +ehhez még aszkorbinsav port (bármilyen) és azt keverem az italába.(i kis mokkáskanálnyit, ami még plusz ezer mg. körül.És jóval több vizet iszik.

Nem csapong azóta, jobban szeret tanulni, nem beteg, reggel a felkelés, készülődés olajozottan megy.( Itt mellékes infó, de nekem a nagyfokú szénanáthám múlt el TELJESEN.) Kérlek tekintsd meg Lenkei Gábor Egészségünk titkai c. videóját a legnagyobb videomegosztón. Igaz, hogy 2 óra 13 perces, nekem 10 percesnek tűnt, és az életünk sokkal jobb lett tőle :) Úgy építi fel mondandóját, hogy egy kisgyermeknek hogy magyarázná meg jelen korunk egyik nagy átverését.

2017. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kirle083 ***** válasza:
Ajánlom még az "Orvosi pályafutásom kezdete 1-2.rész című videóját is. Ez rövid:) és ez idei (2017-es)
2017. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!