Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Segítség?! Az öt éves kislányo...

Segítség?! Az öt éves kislányom megevett kb fél doboz tevanarancsos 500 mg os felnőtteknek való c vitamint!

Figyelt kérdés
A nővére elölhagyta és a kislányom most vettem észre hogy megette! Elvigyem ügyeletre? Nem lesz hasmenése, hányingere vagy esetleg veseköve??
2017. okt. 8. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
nem..a c vitamin vizelettel kiürül, a szervezet képtelen hosszabb ideig tárolni. Max itass vele több folyadékot, de kb ennyi, nem kell mást tenned.
2017. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Bakker hány db volt kb ? Én elvinném ! Ez nem játék .
2017. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Semmi baja nem lesz, a c vitamin vízben oldódó vitamin, a vizelettel távozik a felesleg, nem lehet tuladagolni.


Más kérdés, hogy egy 5 éves miért nem tudja, hogy gyógyszert nem eszünk

2017. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Vesekő nem hiszem ,de lehet össze tojja magát szegény .
2017. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam. Hát én sem értem, hogy csinálhatott ilyet ennyi idősen.. Már vagy 100x elmondtam neki hogy ez tilos .. de azt állítja azthitte cukorka mert, higy színes.
2017. okt. 8. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg.
2017. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg hasmenése lesz a sok felesleg miatt, de nem kell aggódni túl adagolni nem lehet.
2017. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz baja, legfeljebb baromira sárga lesz a pisi. Több folyadékot inni nem árt, de ennyi. :)
2017. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Lepontozzátok azt, aki szerint baja lesz, meg azokat is, aki szerint nem lesz baja.

Most akkor mi van? :D Pedig több korrekt válasz is érkezett.

[link]

2017. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
9# valami kretén jár nyomni ide ,biztos ezen éli ki magát .
2017. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!