Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 hos baba augmentin port...

6 hos baba augmentin port kapott kihanyja?!

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk vele orvosnal,egesz nap lazas volt.Kapta ezfca port...,de sorozatba kihanyja.Masnal is volt ilyen?Vizzel higitottuk ugy ah irja.Ilyenkor ha odatelefonalok ma az orvosnak h irjon mar fel masikat akkor eleg ha en megyek erte vagyegint vinni kell a lanyomat is?
2017. okt. 18. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Ha szájon át képtelen vagy beadni, akkor akkor jár jól, ha befektetik és vénásan kapja.
2017. okt. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Hívd fel az orvost, mond el, mi a baj és majd ő megmondja mi legyen!
2017. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Mindet kihanyja? Az ilyen folyékony gyógyszerek adagolását úgy számítják ki, hogy akkor is megfelelő mennyiség kerül a szervezetbe, ha a pici valamennyit kihany.

Első, nem kellene se az anyát, se a gyereket itravenas kezelessel meg korhazzal stresszelni. Egyszerűbb a sima injekciós megoldás, ha egyáltalán nem megy a folyékony gyógyszer bevétel.

2017. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég ha te mész, viszont ha úgy is odatelefonálsz, akkor rá tudsz kérdezni. Amúgy a fiamnak akkor nem jött vissza, ha vagy 1,5-2 órát függőlegesen tartottam.
2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 hós a kisfiam, most a zinnattal küzdöttünk. Kb a harmadik adag maradt benne. Én spriccelek a szájába tejet utána. Nálunk az vált be, ha éves után fél órával kapja.
2017. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!