Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lordestin szirupot lehet...

Lordestin szirupot lehet valamibe keverni?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam, ma nem akarta elfogadni, nem éppen barátságos módszerrel vettük rá.. ezt azért nem így szeretném mindennap amíg kapnia kell, ti mivel adtátok be?
2017. okt. 20. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb túl lenni rajta egyszerre.. teát adok utánna, hogy elvegye az ízét. Szerintem belekeverheted valamibe, de kiérződik az íze. A hatását biztosan nem veszíti el.
2017. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én gyümölcslevet adtam utána, de eleve meginni se akarja a lordestint. Vajon 1 deci gyümölcslé se venné el az ízét? Egész ritkán iszik olyat, vizet szokott, így ha kap, az 5 perc alatt eltűnik.
2017. okt. 21. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fecskendővel spricceltem a szájába, amikor nem akarta bevenni és utána rögtön kapott inni.
2017. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, jelenleg nálunk is ez van, de úgy kell lefogni, annyira ellenkezik. :( nem szívesen vagyok ez a módszer mellett.


Gyümölcslével se jobb a helyzet egyébként.

2017. okt. 22. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!