Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire hatékony az elektromo...

Mennyire hatékony az elektromos orrszívó? Hol érdemes venni? Gyógyszertár vagy rendelni? Kell valami szempontot nézni a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
A porszívóra csatlakoztatót nem tudjuk használni ugyanis ordít már a hang hallatán.Meg hát ha éjjel kéne használni nem igazán praktikus.
2017. nov. 25. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orditanak az elekromostol is mert ugyanúgy utálják
2017. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

A porszívósnál nincs jobb, az a leghatékonyabb.

Ha sír a gyerek közben, akkor sír, akkor is ki kell szívni, majd idővel megszokja, vagy legalább is elviseli.

Nálunk is sírt, aztán később már ő csinálta saját magának.

És ha kell, akkor éjjel is azt használtuk. Inkább zúgjon az ember 1 percet, vagy sírjon a gyerek fél pillanatot, minthogy fülgyulladása legyen. Mert akkor majd amiatt fog gyakorlatilag sokkal jobban kínlódni.

2017. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak éjjel nem szívesen zúzok a porszívóval mert egy többszintes családi házban lakunk...
2017. nov. 25. 11:42
 5/12 A kérdező kommentje:

A tulaj szobája a miénk felett van...nem beteg a gyerek de néha kéne szívni fürdés után is mikor ott a pucok.

Egyszer volt eddig náthás szerencsére de akkor éjjel is tele volt az orra és nem tudott aludni rendesen de utána meg a porszívó zaja zaklatta fel azért nem tudott vissza aludni.

2017. nov. 25. 11:46
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha viszont igazán náthás és nem szívod ki neki, akkor azért nem fog egész éjjel aludni, mert nem fog levegőt kapni+begyullad a füle.

Nem kell sok idő, hogy kiszívd neki, azt a pár napot meg ki lehet bírni. Ha használsz közben orrspray-t is neki direkt náthára, akkor előbb el is múlik a náthája.

2017. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Ejjelre nekunk Bebe konfort szajjal szivhato orrszivo van, de a porszivosat is hasznaltam mar igy, csak levettem a csorol a porszivora csatlakozo reszt, es a csovet szivtam kozvetlenul. Nem mondom, hogy nem kell hozza ero, de annyit le lehet szivni vele, ami az esetek tobbsegeben konbyit a helyzeten, nekem igy vissza tud aludni.
2017. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont nem erdekelne egy szomszed se ha a gyerek szenved
2017. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Panelban lakunk,20 hos a kisfiam.sajnos eleg sokat nathas.igyekszem este 8 korul szivni utoljara,de elofordult mar,hogy ejjel is kellett.

Elobbre van a gyerek barmelyik szomszednal.

Ha nem tetszik nekik tudom oket sajnalni.

Nalam is sir,mit sir...uvolt kozben.de ha muszaj akkor muszaj.az o erdeke.

Orvosi vizsgalaton is ordit,megis el kell vinni.oltasnal is ordit,megis megkapja mert kell.

Sokkal gyorsabb,es konnyebb ugy szivni,hogy a gyereket a hatara fekteted,a feje moge ulsz terpeszben es a kezeit a combod ala rakod.a feje pedig a ket combod kozott aranylag ki van tamasztva.szabad mindket kezed,ha kell meg le tudod fogni a fejet.nem tudja a kezevel kirantani a kezedbol a szivot sem.

Igy gyorsan megvan es kevesebbet sir.

Az en kisfiam mar rakja magatol a kezeit a labam ala.tehat tudja mi fog jonni,de amint elindul a porszivo ordit.hat ez van.

Hidd el,hogy ha nem szivod ki rendesen az orrat,sokkal jobban fog szenvedni ha a fulere ramegy.

Az elektromos orrszivo az a negyedet sem szivja ki annak amit a porszivos...

2017. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk elektromos van, és mrglrpően jó. Ajándékba kaptuk, húztam is a szám, mert a porszivósra esküdtem. De meglepően jó, csendes, és nem visít tőle a baba.
2017. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!