Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek mitől taknyol a...

Szerintetek mitől taknyol a 11 hetes lányom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 11 hetes kislányom és kb 1 hónapja taknyol,és szörcsög. Nem sokszor max 2 kell neki szívni és színtelen vízes vagy kicsit sürűbb. Mondtam már 2x is a gyerekorvosnak mehvizsgálta a torka nem piros és semmi más baja nincs. Azt mondta adjak neki Sterrimar orrsprat és szívjam. De engem aggaszt. Valakinek volt már ilyen? Köszönöm.
2017. nov. 30. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hüvös időben,télen nekem is kell orrot fujni hiába nem vagyok beteg.azt szokták mondani ha sürübb és van szine akkor kell csak aggodni.
2017. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felbukhat a tejcsi is, és szívni kell,előfordul. sterimar orrszívás jó ötlet
2017. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, ugyan ezt mondta a doki, el is múlt.Ha köhögni kezd, lázasodik vagy színeződik az orrváladék vidd vissza.Ne aggódj!
2017. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk is ilyen volt. Normalis...odafolyhat a tejcsi. Sot van valadek amit ki sem lehet szivni mert annyir melyen van az uregekben, de ahogy no a baba kijon majd...
2017. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!