Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Száraz, torokból jövő köhögésr...

Száraz, torokból jövő köhögésre mit adtok?

Figyelt kérdés
Nem a tüdeje, orvos megvizsgálta pénteken.
2017. dec. 3. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Mit írt fel az orvos? Vagy mit javasolt? Én azt szoktam csak, amit felír, elmond.

De ha a torkom kapar, és ezért köhögök, mézet szoktam enni, egy kanállal. Ha kaphat már mézet, próbáld ki, enyhülést hoz egy ideig.

2017. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Száraz köhögésre nekünk a Rhinatiol vált be.De a lándzsás utifűnek van egy jó éjszakát nevű szirupja,az is hatásos.
2017. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos szteroidos kúpot mondott 2 estére, de eszemben sincs beadni neki. Pont 2 hete kapott kruppra. Előtte hörgőgyulladásra. Szóval most egy “sima” köhögésre nem adnék neki. De este elalvásnál sokat köhög, reggel ez ébreszti, valamit kell tennem vele, így nem tud pihenni rendesen.
2017. dec. 3. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elalszik, alaposan szellőztess ki a szobájában. A hideg párás levegő nagyon jó neki.


A másik ami nekünk bevált, a teafa olaj. Pár cseppet teszek egy zsepire, amit beteszek a szobájába.

2017. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!