Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fehérfolyás kislánynál?

Fehérfolyás kislánynál?

Figyelt kérdés
7.5 éves a lànyom.Kb 2 hónapja figyeltem fel elöször a bugyijàra hogy foltos eléggé.Akkor elvittük nőgyógyàszatra,enyhe hüvelygyulladàst àllapitott meg,adott krémet ,elmúlt.Tegnap megint csúnya foltos volt a bugyija,és ilyen fehér vàladék volt neki ott.Mint a fehérfolyàs.Most nem tudom hogy ez hormonàlisan is lehet màr egy ekkora gyereknél?Panasza nincsen,nem csíp nem fàj neki.
2017. dec. 5. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne a hormonális dolog, vidd vissza a dokihoz.
2017. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ritka, hogy 8 évesen kezdődik a menstruáció. Bennem az is felmerült, hogy ez már annak az előszele.
2017. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szőrösödik már valahol? Ez lehet már a menzesz előjele, én 8 éves korom óta menstruálok. Általában a szőrzet megjelenése után 1-2 évvel kezdenek el menstruálni a lányok.
2017. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szőrősödik még.Én is gondoltam rá,de nem tudom ez mennyire lenne korai?Elvégre nőgyógyász gondot nem talált,elküldte diabétesz laborra,nem e attól van,de az is rendben volt.
2017. dec. 6. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül korai. Amikor én voltam ennyi idős (közel 15 éve), volt pár lány, aki 8 évesen már menstruált.
2017. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!