Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Előfordult e már veletek,...

Előfordult e már veletek, hogy nem voltatok megelégedve a gyermek háziorvossal, ezért váltottatok?

Figyelt kérdés

Mi volt az ok?

Hogyan kell/szokás mindezt kivitelezni? Mit mondtatok a réginek? Hogyan kerestetek újat?


2018. jan. 19. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy ósdi nézeteket követő, szerintem agyilag se volt teljesen ép, tényleg nagyon furcsákat mondott és nagyon lekezelőn,bunkón beszélt.

1 hétig voltunk nála, aztán váltottam egy tündéri doktornőre, aki 100%-ba azokat a nézeteket vallja mint én, és mindig segít és kijön házhoz is, nagyon szerencsénk van.

Semmi érdekesség nem volt, megkérdeztem tud- e fogadni, igen, és akkor onnéttól ezt ő intézte, átkérte a kartont hozzá és hozzá jártunk onnéttól . Régivel nem kellett beszélnünk többet.

2018. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A régihez mi már 8 éve járunk, de most kezd betelni a poharam. Ennyi idő után úgy érzem illene valahogy normálisan megválni tőle.
2018. jan. 19. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ahogyan nálunk a szülők nagyrésze is teszi... Azt az orvost nem igazán kellene gyerek közelébe engedni.. félrediagnosztizál, lekezelő stb


Felhívtam a 'szomszéd'orvost, hogy vállalná-e a gyerekeket, mondta hogy igen, ennyi. Ő átkérte a papìrokat a régi orvostól, nekem látnom sem kellett többé azt a nőt

2018. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is egy remegő kezű, régimódi orvost váltottunk le, egyszerűen nem ment vele a kommunikáció sem, a gyerek félt tőle. Ott helyben a rendelőben bementem egy másik doktornőhöz, akit ajánlottak, megkérdeztem, hogy átvenne-e minket, természetesen kérdezte az okát. Nyilván nem fogom a kollégáját szidni, annyit elmondtam, hogy sajnos fél tőle a gyerekem, szeretnék mindenképp váltani, őt ajánlották (ez már hízelgő is az új orvosnak ugye), egyből átvett minket. Nem kellett a réginek semmit szólni, az új orvos átkérte a kartonját a saját rendelőjébe és ennyi. Na, azóta a régi orvos nem köszön, levegőnek néz minket, úgy megsértődött :) De jobban jártunk, mert tőle rendszeresen kórházban kötöttek ki a gyerekek, úgy félrekezelte őket.
2018. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. állandóan félórákat beszélt a semmiről. Vagy elkezdte játszani a pszichológust, mikor a gyerek ráncigált, hogy menjünk már, mert utál orvosnál lenni

2. félrekezelte párszor

3. feleslegesen írta mindenre az antibiotikumot


Kerestem egy dokit, elmentünk hozzá, átkérte a kartont és ennyi.

A másiknak meg megmondtam, hogy bocsi, de hagyjuk egymást.

2018. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi olyan okokkal váltottunk:

- a babasirast szimpla babasirasnak nezte, hiába mondtam ez már nem normalis hogy pirkadatig sir a kezemben, nagy baj van, ö csak legyintett, utolag kiderult, kevés volt a tejem es az éhségtol sirt folyamatosan..

-ugy adta be a szurit, hogy felkarcolta a gyereket, folyt a vére a karján, vagy lábán es zsebkendövel(!)törölgette, még csak nem is nyomokötessel, hanem dörzsölgette a szuri helyét, de szoval egy legutolso szenilis alkoholista is normalisabban adna be egy szurit, mint a leváltott orvosunk szerintem

-A szajon at adando oltoanyagnal, tele nyomta vele a gyerek száját es azt várta hogy kifeszitett állal majd le tudja nyelni a baba (a kövi adagot már az uj dokink adta be, normálisan, kortyonkent itatva a babával)

- amikor ujszülötthöz jött vizitre hozzánk, nem mosott kezet es nem tudott válaszolni a farcsont eltérés miatti kérdésemre, kesobb egy véletlen ápolotol tudtam meg véletlen a választ, más kapcsán beszelgetes kozben,mikor korházban voltunk

- kokárdaszerű kiütesre telefonban azt mondta nem kell bejönni, majd elmulik (ami pedig köztudottan veszélyes tünet)


A szakmai kompetenciájában teljesen megkérdőjelezhető orvos, hallom is a félrekezeléses korházas történeteket en is rola. Szerintem már nyugdijba kellene vonulnia.


Az asszisztens kerdesere azt mondtam, azert valtottunk, mert a masik orvos szerintem közelebb van.


Most egy irto éles eszű, tájékozott, alapos orvosnőnk van, aki azt is eszreveszi a gyereken, amit én az anyja nem is figyeltem.valodi tudasa van, nem határozatlankodik soha, valoban rábizhatom gyermekem kezelését. Igaz azzal kakasztott hogy nyaron nem irt fel D vitamint, holott teveszme hogy a napban vitamin lenne.a napsutes csak a D vitamin felszivodasat segiti. Ezt nem tudni. Igy masik anyuka iratott fel nekem mas orvossal.ez az egy hiba van a szamlajan evek ota :)

2018. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jav. Kiakasztott
2018. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!