Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire általános hogy...

Mennyire általános hogy elmarad műtét betegség miatt?

Figyelt kérdés

5 éves fiamat pénteken műtötték volna,a héten e miatt már nem ment oviba,ma mégis elkezdett hányni...felhívtam a kórházat,azt mondták adnak új időpontot...

Pedig annyira igyekeztem figyelni.Jo tegnap voltunk vásárolni,nem tudom onnan szedett-e össze valamit.De az is lehet hogy a nagy teso a suliból hozota haza...annyira örültem hét elején hogy minden oke,mert sajna ebben a tanítási évben sokszor volt beteg :(

Mondjuk a teso most kezdte a sulit,ő meg ovit váltott,szóval új közösség mindkettőnek,nem tudom ez befolyásol-e valamit...


2018. jan. 24. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Nekem a nyáron halasztották el, pedig 3 hónapja vártam rá (folyt az orrom és köhögtem)

Azt mondta a sebész, hogy nincs az az altatóorvos aki betegen elaltat

2018. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hogy így nem műtötték meg.

Mi műtét előtti héten próbáltunk minél kevesebb emberrel érintkezni és a betegeskedő ismerősöket, barátokat megkértük, hogy nagy ívben kerüljenek el minket. :D)

2018. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez nehéz, főleg ilyenkor téli időszakban. Nekem nyár elején mütötték a lányaimat, előtte 2 hétig imádkoztam h nehogy összeszedjenek valamit, előtte hétvégén nem is mentünk át a szomszédékhoz pedig hivtak de ott is sok gyerek lett volna és nem akartam h mütét előtt 2 nappal benyeljenek valamit.
2018. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Én is ezért nem vittem kb sehova,csak tegnap volt az a 20perc vásárlás...De a 2 éves kisteso is velunk volt és nemi semmi baja...nem is ertem...

Lélekben mar annyira készültem erre a műtétre hogy mist eléggé kivagyok :(

Na meg mist tarolt nalunk hányás hasmenés karácsonykor,jo lenne ha nem menne végig megint mindenkin :(

2018. jan. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!