Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan mérjem 3 évesem lázát...

Hogyan mérjem 3 évesem lázát végbélben vagy hónaljban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hónaljban, de ha nem üvegből van a hőmérőd, akkor szàjban is próbálhatod.
2018. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen hónaljban. 1 éves koruktól hónaljban mérem.
2018. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én se szívesen mérném végbélben, mert ugye kisebbnek úgy mértük, de nagyon régen volt már beteg. Ezért kérdeztem és köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2018. jan. 31. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
1 éves kor után simán lehet hónaljban
2018. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Egy mese mellett hónaljban.

Kíváncs lennék melyik lepontozó szadizná a gyereket fenékben méréssel! Egy 3 évesnél ennek már semmi értelme!

2018. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én már kisbabaként is a hónaljában mértem.
2018. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én sem mértem sosem végbélben, piciként is ölbe vettem, be a hóna alá, magamhoz öleltem, hogy ne tudja elmozgatni, közben meg figyelemelterelés. De aztán váltottunk, mert a fülhőmérő sokkal könnyebb és alvón is használható. Ja és mindegyik módszer teljesen pontos volt. (Új hőmérőnél mindig ellenőriztük előbb magunkon a régivel összevetve.)
2018. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
3 hónapos koráig mértem végbélben, azóta hónaljban. Fel nem foghatom sokan miért mérik szegénynek fenékben
2018. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 patrik0103 válasza:
26%

Én fülben mérném. Értelem szerűen fül-hőmérővel. Gyógyszertárban kapható, most már nem horrorisztikus összegért.

Nem kell semmit semmi kellemetlen helyre dugdusni, vagy ott tartani 1-2 percig.

Nem fáj, és a fentebbi módszereknél pontosabb.

2018. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!