Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Broncho-vaxom használók! Ha a...

Broncho-vaxom használók! Ha a gyerek éppen antibiotikumot szed, akkor is lehet/kell használni a Broncho-vaxomot?

Figyelt kérdés

Egy három hónapos kúrát írt fel egy fül-orr-gégész szakorvos. A két éves fiam nagyon gyakran beteg (influenza, megfázás, torokgyulladás), ezért a Broncho-vaxom használata közben nagyon könnyen belefuthatunk egy betegségbe.

A háziorvosunk pedig folyamatosan antibiotikumot ír fel ezekre a betegségekre.


Ha megbetegedne, akkor lehet/kell az antibio kúrával együtt szedni a Broncho-vaxomot?

Pici tápszerrel adható neki (azt mondta a patikus se előtte, se utánna inni nem lehet)? Sajnos nem nyeli le a tablettát.


Mivel a patikus nem igazán tudott felvilágosítást adni, és a háziorvosunk se nagyon ismeri, ezért titeket kérdezlek. Köszönöm előre is!


2018. febr. 3. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos de nem szüneltettük a szedését antibiotikum mellett, nem is szabad mivel ugye ciklikusan kell szedni .

Én gyümölcslébe keverem, azt biztos csuttra megissza.

Inni ivott előtte-utána is, enni nem szabad csak, tehát annyi hogy éhgyomorra kell bevenni, de utána már ehet-ihat.

2018. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, lehet, sot, pl nekunk eloszor akkor ajanlotta az orvos, amikor elkezdtunk egy antibiotikumos kezelest a gyerekkel. Ugye a 3x10 napos kurabol az elso adagot epp antibiotikum melle kapta.

De nezd meg a tajekoztatot, mert ott is benne volt, hogy mehet antibioval, nekem ugy remlik.

2018. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!