Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyogyszeradagolo cumi hol...

Gyogyszeradagolo cumi hol kaphato? Latom sok helyen irnak rola, de azt nem hogy hol lehet venni.

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Müllerben láttam.
2018. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vagy a DM-ben, vagy a Rossmannban vettem.
2018. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laci1130 válasza:
A Rossmanban láttam de internetről is tudsz rendelni. [link]
2018. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt neztem en is de azt irja nem elerheto.

Rossmanba mullerbe mostanaban vettetek en nem talalok.A tobbi cumi kozze van vegyitve?

2018. febr. 4. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Van eladó menj oda és kérdezd meg, biztosan fog segíteni.

Amúgy én ilyet még nem is láttam.Mitől jó ez?

2018. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Babavilág bababoltban láttam gyógyszeradagolót. Mint egy szélesebb fecskendő,olyan.


De nem értem,mire jó ez. Kislányom pár hetes korától gyógyszert szedett. Szépen elkevertem forralt vízzel,beletettem kiskanálba,és hajrá.


Most kezd már tiltakozni ellene,de már 22 hónapos. Megmondom,hogy muszáj,és megy be a szájába. Nem kell ezt agyonkomplikálni.

2018. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van elado gondolom,de ha tudja valaki pontosra akkor nem kell felmenni a varosba
2018. febr. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!