Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Antibiotikumos orrcseppet...

Antibiotikumos orrcseppet milyen sűrűn lehet használni kisgyereknek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ahányszor felírja az orvos.
2018. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van itthon, mindig felírja. Az érdekel, hogy akár 2 hetente is használhatom? Sajnos szabin van, nem tudom megkérdezni tőle.
2018. febr. 12. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig gyógyszertárit írnak fel, az csak pár napig jó, utána kuka. Nektek mindig ír receptet? Vagy van valami más szer? Nem értetlenkedni akarok, csak kíváncsi vagyok. Amúgy nekünk eddig 2x írták fel a 4 év alatt.
2018. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-3 hónapig jó, neomycines - ha jól írom. Gyógyszertárban keverik ki. A nagyobbik gyerekemnek rengetegszer írtak már sajnos antibiotikumot, ezt az orrcseppet is minden náthánál. Eddig nem használtam, de kipróbáltam, és úgy tűnik beválik. Csak nem akarom túlzásba vinni. (A nátha a tüdejére ment rá, arra kap állandó gyógyszert pár hónapja, azóta a fülére megy. Ezzel az orrcseppel megúszta sima náthát 2x, de legutoljára talán 2 hete adtam neki pár napig.)
2018. febr. 12. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, szegény. Akkor szerintem akkor add neki, amikor már sűrűsödik az orrváladék színtől függetlenül. Csak azt kell mérlegelni, hogy vírusnál nem hat, csak terheled az orrnyálkát. Szerintem akkor is orvost kérdezz meg.
2018. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a gyógyszertárat. Ők ezt tanulták, nekik tudniuk kell.
2018. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is hasonlót használtunk,kb.ugyan ezekkel a panaszokkal. Azt mondta a fül-orr-gégész,hogy mindig ezt használjuk,ha az első jelek megjelennek. Volt,hogy 1 hónapon keresztül folyamatosan kellett. Aztán kivették az orrmanduláját a kislányomnak és elmúltak a nagy betegségek.
2018. febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!