Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Toxoplazma szűrés. Mindig...

Toxoplazma szűrés. Mindig fizetni kell?

Figyelt kérdés
Negatív lett a lelet és azt írták rá h 4-6 hetente ismételni javasolt. Ez azt jelenti h minden alkalommal elkérnek érte 6ezret? Vagy a többi vizsgálattal már ingyenes?
2018. febr. 14. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fura, mert nekem nem kellett érte fizetnem...
2018. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Pont most akadtam ki! Országon belül mégis mi a kulonbseg 1-1 kismama között h nekem 6,5ft-öt kell érte fizetnem míg másnak ingyenes? Jeleztem a hatiorvosnak h írja rá h ezt is csináljak meg kérem m maganban 10e volt az előző terhessegnel. Emellett tavaly befogadta k egy cicát és hat na... erre tegnap felhív h írtak neki és italjam el a pénzt különben nem csináljak meg. Ha valaki befogad egy macskát és tartja az mar nem is veszélyforrás egy terhesen nézve? Ahhhh... borzalmasan mérges vagyok!
2018. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!