Ujszulottemmel vasarnap megyunk haza . Viszont a nagylanyom otthol valamit osszeszedett ment a hasa es tegnap volt hoemelkedese is . Felek hogy a kicsinelkapja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Vasárnapig elmúlhat, ezek a gyomros vírusok szerencsére pár nap alatt lefutnak. A picike ne legyen vele egy legtèrben, mosson mindenki sűrűn kezet fertőtlenítővel és szoptasd gyakran!

Az nem megoldható végszükségben hogy a nagy 1-2 napig pl. nagyinál legyen? Vagy ti maradhassatok 1 plusz ejszakát bent?

Amúgy kerdezd meg a kórházi gyerekorvost lehet tud jó tippeket adni (jobbajat mint mi laikusok

2018. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp se küldjétel el a tesót otthonról, bőven elég lesz feldolgoznia, hogy lett egy új baba otthon! Kérdezd meg a kórházat, maradhattok-e esetleg plusz 1 napot, v ti menjetek a nagyszülőkhöz, de ne a nagylány szívjon, ő nem tehet róla, hogy beteg.

Egyébként pedig szoptass minél gyakrabban, hogy kapja az immunanyagot a pici folyamatosan.

2018. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat nagyon rosz helzet ez .ma mennek dokihoz. De nem nagyon szeretnem tenyelg elkuldeni mert igy is megviseli jogy tabol vagyunk hiba nagylany mar 8 eves.
2018. febr. 16. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos rossz ez, minden megoldás az, de a kisebbik rossz a jó döntés. Nyilvan a kórházban maradás a legkisebb rossz. De ha az nem lehetséges, és a doki szerint mondjuk vasárnap még bőven fertőzni fog, a nagyinál alvás a következő kisebbik rossz. A legrosszabb az ha a 3 napos baba elkap egy ilyet. Az én 4 naposom volt 1 hetet kórházban infúzióval a fejében (oda szúrták) kiszáradás és láz miatt, kétséges volt a kimenetel. Szóval ja, ennél kisebbik rossz a nagyobb máshol altatása! Egy 8 eves ezt bőven felfogja. Én gyerekeim közt 7 ev van, tudom hogy ekkora gyerek már megérti hogy az újszülött biztonsága milyen fontos.

(a nagyobbik került vissza anno korházba nálunk)

2018. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van utolso
2018. febr. 16. 10:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Manmennek dokihoz hat nem tudom mit mond.mitol volt de ha azt mondja jogy valami virus akor nemegyunk haza es 1-2nap a mamnal lesz
2018. febr. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!