Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Prednisolone 30 mg kúpott...

Tündi0212 kérdése:

Prednisolone 30 mg kúpott kapott 2,5 éves lányom köhögésre ilyenkor is szokták alkalmazni?

Figyelt kérdés
Lázas 2 napja ma voltunk háziorvosnál aki nem hallgatta meg de egy picit köhög nem nagyon inkább hallani hogy levan rakodva vagy hogy mondjam nem sípol még nem ugatós ! De az orvos azt mondta hogy éjszakára adjak neki nehogy át menjen kruppba ! Nem köhög és félek be adni neki megelőzésre kicsit rekedt a hangja ! Holnaptól kap köptetöt! Ilyenkor is szokták alkalmazni ? Jó ha elkezd köhögni éjszaka és beadom ? Úgy tudom ez nagyon erős kup
2018. febr. 19. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Beadhatod. Ezt írták már ki nekünk is. Szerintem másik kúppal kevered, ez nem olyan erős.
2018. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Tuti keresnék másik orvost. Odaviszel egy köhögő gyereket, meg sem hallgatja és kúpt ad??
2018. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a mi orvosunk adta. Ha köhint egyet bármelyik kisgyerek, rögtön adja. Én meg borítanám rá az asztalt. Első, de ez egy nagyon erős szteroid!! Én a helyedben nem adnám be neki. Inhalálj. Ha kruppos, akkor is először hideg levegő, ha nem múlik, akkor kúp. Ez egy rohamoldó szer. Volt, hogy kapott a kislányom, de akkor fulladt. Köhögésre nem adnám. Asztmás roham esetén is csak akkor kap, ha a hörgőtágítók nem segítenek. Nyilvám egy db kuptól semmi baja nem lesz, de ha felesleges, akkor minek beadni, nekem ez a véleményem.
2018. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!