Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hány napig tart a láz infulenz...

Tündi0212 kérdése:

Hány napig tart a láz infulenzánál gyereknek?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányom 4. Napja hőemelkedése van van mikor 38 fölé megy kap lázcsillapítót és antibiotikumot! Hány napig elfogadható hogy hőemelkedése van?
2018. febr. 20. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekorvosunk szerint az antibiotikum kezdése utáni 4. napra láztalannak kell lenni. De miért kap influenzára antibiotikumot, lett valami bakteriális szövődménye?
2018. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg nem feltétlenül kell lázat csillapítani, én általában 38.7 fölött szoktam csak amikor már nyűgösek tőle. Addig csak hagy dolgozzon a láz.
2018. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A láz azért dolgozik benne, hogy legyőzze a vírust. Hőemelkedése akár egy hétig is lehet. Lázcsillapítót éjszakára adj neki, hogy tudjon nyugodtan aludni, persze, ha nappal is 38 fölött van és nagyon kivan akkor nyomd le neki akkor is, de alatta szerintem nem kell. Az antibiotikumtól nem fog elmúlni a láza, se a hőemelkedése.
2018. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szombat óta hőmemelkedese van ! Akkor a héten már el kellene múlni?
2018. febr. 21. 06:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Google a barátod:

[link]

[link]

2018. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, jelenleg baromi erős és allatomos járvány van, sokkal hosszabb időre veri le az embereket, mint az elmúlt években átlagban. Senki sem tudja neked megmondani, hogy pontosan mennyit fog tartani a láza. Megértem, hogy aggódsz, de a láz segít neki meggyógyulni. Vagy nem értem, hogy miért ez a legfontosabb, hogy a láza mikor múlik el. Remélem azért, mert sajnálod, hogy rosszul érzi magát tőle. Nincs garancia, legyen szerencsétek és kívánom, hogy a héten elmúljon.
2018. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát azért aggódom hogy ne legyen baja hogy sokáig hőemelkedése van! Most már elkezdett folyni az orra is
2018. febr. 21. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
De mégis mi baja lenne a hőemelkedéstől???
2018. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!