Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy történik a tejfehérje...

Hogy történik a tejfehérje allergia és a laktóz intolerancia vizsgálat a kórházban kisbabáknál?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk a gyerek kórházba időpontra, megnézik allergiás e a kicsi tejfehérjére vagy laktózra. De nem tudom hogy történik a vizsgálat pár hónapos kisbabáknál. Tapasztalat?
2018. febr. 21. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tejfehérje allergiánál vérvizsgálat, laktót intolerancia ilyen piciknél genetikai vizsgálat de ezt pontosan nem tudom hogy műkidik, az enyémek tejfehérjések. Elsőnek mondjuk nem volt vizsgálat, felírtak egy tápszert, aztán azt se lehetett tudni melyik a gond (laktóz vagy tejfehérje) az 1 éves terhelés után készült az 1. allergiateszt.
2018. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy gyerekorvostól vagy gasztro dokitól kaptatok beutalót? Tejfehérje allergia vérvételre szeretném én is elvinni a fiam.
2018. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizeletet vettek, székletmintát kellett küldeni és a fejéből vettek vért.
2018. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Kaptunk beutalót a gasztróra. A kisfiam tejfehérje allergiás és tejcukor érzékeny volt.

2018. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt széklet és vizeletminta vétel,ezekkel az eredményekkel és vérvételi beutalóval kellett menni a gyerekosztályra,onnét meg antsz-be bevinni a vért.
2018. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a tejfehérje vizsgálat miatt be kell feküdnünk 6 napra. Azokon a napokon terhelik és figyelik a reakciót. Bár az én fiam már nem baba,mert 9 éves.
2018. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyerek orvos adta a beutalot a szekletvizsgalatra ezt elobb kell megcsinaltatni es a gasztrora is. Csak azt nem tudom a korhazban a gasztron mi fog tortenni de ezek szerint valoszinu vert vesznek.
2018. febr. 22. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!