Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy bírjuk ki orrmandula...

Hogy bírjuk ki orrmandula műtétig?

Figyelt kérdés
Kislányomnak áprilisban veszik ki az orrmanduláit és tubusokat kap. Túl vagyunk szteroidos kezelésen, semmit nem használt. Éjjelente fulladozik, semmit nem pihen, iskolában nagyon fáradt. Orvos szerint nincs más megoldás, ki kell bírni műtétig. Van valakinek ötlete?
2018. febr. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Hát az biztos, hogy nem hagynám annyiban!

Nem tudok van-e rá lehetőségetek, de másik kórházba menni, vagy ha anyagilag megtehetitek egy magánorvossal konzultálni mit ajánl.

Olyan nincs, hogy egy 3 éves ilyen állapotban legyen még Áprilisig. Bezzeg ha az ő gyerekükről lenne szó, már másnap műtenék....

Tehát én egy magánorvost vagy másik kórházat, sztk-t tanácsolnék. Attól függően mennyire rugalmas a pénztárca.

2018. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. egy iskolás gyerek nem 3 éves.....


A lányom orrmandulaműtétjére is majd 2 hónappal később kaptunk időpontot, sajnos orvoshiány van mindenütt.

2018. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is be kellett tölteni a 4. évét és azután mehetett műtétre. Nem tudom mi az oka, hogy csak akkor lehet (érdemes) operálni. Meg kell kérdezni az orvostól, hátha van szakmai oka is nemcsak az orvoshiány
2018. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!