Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Dm Das Gesunde Plus digitális...

Dm Das Gesunde Plus digitális lázmérőt meddig kell hónaljban tartani?

Figyelt kérdés
Csak német leìrás van hozzá 99%ban értem. Abban is csak a végbélben csipogási mértről îrnak.

2018. márc. 4. 10:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*csipogásig mértről
2018. márc. 4. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nem csak akkor csipog, ha végbélben használod.
2018. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csipogáskor ( 10-30mp ) 35,... ös értékek vannak
2018. márc. 4. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Szutykok ezek a digitális lázmérők. Tartsd benn néhány percig, hátha nem kapcsol ki közben! Holnap vidd vissza a DM-be, és kérd vissza a pénzt, ha nem tudnak magyar nyelvű használati utasítást adni. Ez minden Magyarországon eladott termék esetében kötelező.
2018. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

10mp

De én sem vagyok benne biztos, hogy jó ez, tegnap pl 36,9-et mutatott, egyből visszatettem, akkor már 37,2 volt.. na akkor most melyik?

Amúgy rá van írva a papírjára, hogy orvosi szempontból hónaljban a legmegbízhatatlanabb az eredmény

2018. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Digitálosnál a csipogást nem kell figyelembe venni. Minimum 3 percig kell bennt tartani vagy addig amíg már nem megy feljebb az érték. 5 perc allat pedig általában megbízható eredményt produkál (ha nem régi az elem és nincs merülőben). De akkor már mindegy, ha higanyost vagy alkoholost használok.
2018. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5ös közben sikerűlt lefordîtani. Pont ezt îrta szó szerint.

6os köszi.

4es jogos!

2018. márc. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!