Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tobrex szemcseppet lehet...

Tobrex szemcseppet lehet orrba is csepegtetni? 4éves gyereknek.

Figyelt kérdés
Kötőhártya-gyulladása lett a fiamnak mtg hét elejèn kapott rs Tobrex szemcseppet,egy időben elkezdett sargas zöldes nagyon sűrű vàladék is folydogàlni orràból dokink azt mondta fujjuk ki jól és tisztogassuk az orrát. Szeme szép lett azóta 6 nap eltelt de reggelente orràból mindig sargas sűrű váladék jön beszaradt darabokkal,és èjszaka nagyon hangosan szuszog mintha teli lenne az orra de mar nem nathas csak reggel fujjuk egyszer.Arra gondoltam,hogy becsepegtetnèk az orràba is abból a szemcseppből,neten olvastam,hogy elvileg lehet. Mintha úgy emlekeznèk,hogy egy ève korhazba is ezt kaptuk orràba. Amugy 3 hete nathas épp elmúlt mikor jött a kötőhártya-gyulladas es akkor kezdődött a sargas trutyi az is csak neha neha egy nap.

2018. márc. 17. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem hallottam... Kérdezd meg az orvost. Orvos jóváhagyása nélkül ne cseppents az orrába semmit.
2018. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, lehet. Az en 3 evesemnek is javasolta mar a doktornenink.
2018. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
A “kizárólag szemészeti alkalmazásra” szöveg a betegtájékoztatóban szerinted mit jelent?
2018. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Inkább hanyagolt ezt és mondjuk szerintem melegíteni kene az arcát, hogy a váladékképződéssel könnyebben tudjon távozni.Ilyen esetekben általában a dokik is mindig azt mondják, hogy melegíteni kell az arcukat és ilyen uv-s vagy infras nem is tudom milyen lámpát bármelyik boltba lehet venni
2018. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Olyan szemcsepp van, ami fülbe is jó. De olyan nincs, ami szembe és orrba jó. Lehet ezzel kevered.
2018. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt h a doki mondta h a szemcseppet az orrba csepegtessem. De nem tudom h melyik volt. Viszont magadtól ne kezd el..mindenképp orvos lássa!
2018. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lànyomnak tobrexet kellett az orrába csepegtetni.
2018. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ősszel lányomnak szintén kötőhártya gyulladása volt+nátha+fülgyulladás. Akkor Cyloxant írt a doktornő, azt mindenhova kellett csepegtetni (fül, orr, szem). Volt itthon Tobrex, azt mondta, hogy inkább váltsuk ki a Cyloxant. Úgyhogy szerintem ne csepegtess.
2018. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet, ott biztos segítenek!
2018. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 thomas01 válasza:
100%
A Tobrex szemcseppet lehet orrcseppnek használni. DE, CSAK orvos (fül-orr-gégész) utasítására! Nekem is ő írta fel receptre! Segít kidugítani az orrot!
2019. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!