Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiderűlt hogy kisbabánk lesz....

Kiderűlt hogy kisbabánk lesz. Van 1 házi cicám mondta a védőnő ezt a cicavirust igy hivta lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
A cicánk 5 éve megvan. Szoba tiszta benti macska. Ki soha nem engedtük ő mindíg bent van. Nem evett életébe 1 egeret sem csak konzervet,alutasakos kaját illetve tápot. Házi kosztott nem eszi hiába adtunk neki. Lehet baj belőle hogy bent van velünk? Ágyba nem jöhet fel de azon kivűl mindig velünk van. Kicsit megilyedtem hogy a védőnő igy fogalmazott hogy macskavirus?
2018. ápr. 6. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, dehogy lehet baj, abból se ha veled alszik, toxoplazma a vírus neve és mosatlan zöldségtől hamarabb elkapod, mint a macskádtól.
2018. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz baj, de azért az almot ne te takarítsd most már.
2018. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Annak aztán nem sok köze van a macskákhoz :D, de semmi gáz, előbb kapod el mosatlan zöldségtől, pl.


Azt a védőnőt meg felejtsd el, aki "cicavírusnak" nevezi a dolgot a normális neve helyett. Szakmailag erősen! megkérdőjelezhető.

2018. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Mit kell ezen lepontozni macskaagyúak?
2018. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2018. ápr. 6. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem mondta a védőnő, hogy teszteltesd magad toxoplasmára?

Azt mondják akinek van macskája az valószínűleg hamar átesik a fertőzésen így ha terhes nála már abból nem lehet gond.Én megcsináltattam, mert nálunk is van macska és szerencsére én is átestem már rajta úgyhogy ilyen miatt nem kellett paráznom.

Amúgy ahogy írták, zöldségtől meg mondjuk gyerekkori homokevést

2018. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok:D

szóval simán gyerekkori homokevés miatt is áteshettél ilyenen.

2018. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, én is ebben a tudatban voltam, mivel nekem volt macskám gyerekkoromban, meg sok helyen találkoztam macskával, az exemék tele voltak ki-bejárós macskákkal, 6 éve együtt voltunk már, mikor terhes lettem,) (na meg mint írtátok, máshogy is áteshet rajta az ember), de a szűrés negatív lett, 3x is szűrtek terhesség alatt. Ez 9 éve volt (igaz, miután szétmentünk, nem is nagyon voltam macska-közelben azóta), 3. gyerekemet várom, toxoplasma tesztem még mindig negatív...


Kérdező: Mivel sosem volt kint, és 100% benti macska, szerintem ez a veszély nem fenyeget titeket.

2018. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

8-as

Igen ezért írtam a tesztet,mert ha az negatív akkor nem szabad a macskaalmot takarítani a kérdező nem.

2018. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
2018. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!