Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos kislányom megvan...

3 hónapos kislányom megvan fázva és elég csúnyán köhög. Kivihetem a levegőre?

Figyelt kérdés
Kedden elvittem az orvoshoz azt mondta megvan fázva kapott gyógyszert péntek este elég csúnyán köhögött majd szombat reggelre még rosszabb lett a helyzet ezért mentünk az ügyeletre ott azt mondták tüdő gyulladás szerű, de láztalan meg amúgy jó kedve van mosolyog sikitozik. Már most is meleg van és a déli órákban még melegebb lesz ártani nem akarok neki de egy kis levegő szerintem jót tenne neki.
2018. ápr. 8. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha tüdőgyulladása van akkor nem vinném ki. Nálunk most eléggé fúj a szél is, hiába süt a nap, 3 hónapos tüdőgyulladásos gyereket nem nagyon levegőztetnék.
2018. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Tüdőgyulladás gyanújával egyáltalán nem vinném ki. Nyugi kell neki egyébként is. Szellőztess gyakrabban, de ő legyen melegben. Nekem ovisom van és tapasztalatból tudom, hogy még nagy betegen is képesek lennének a csilláron lógni a gyerekek, olyan nagy a mozgásigényük és a játékra való folyamatos hajlandóságuk.
2018. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőgyulladással nem vinném ki. Mondjuk azt az orvost is megnézném aki azt mondja tüdőgyulladás szerű. Felháborító.
2018. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ügyeleten nekünk is ezt mondták. Nem kezdenek el ügyeleten senkit sem kezelni, az a gyerekorvos feladata, ő ismeri a gyereket, pl. hogy gyakran bronchitises-e vagy hogy milyen gyógyszert lehet neki felírni. Nekünk is másnap az első utunk a gyerekorvoshoz vezetett. Egyébként a gyerekorvos is mondta már nekünk egyszer, hogy az egyik lebeny tüdőgyulladás kezdetét jelzi, úgy hallja és elővigyázatosságból írt fel antibiotikumot, hogy elejét vegyünk. Egyébként pedig egyáltalán nem az antibiotikumok híve, számos betegséget végigkínlódtunk már anélkül, tovább tart így jóval, de meggyógyult a gyerek mégis.
2018. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kint jobb ido van mint bent ..

Egyertelmu friss levego jobb

2018. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, ez egy 3 hósnál szerintem akkor is durva. Nagyobbnál is. Amikor ügyeletre vittem az akkor 2 évesemet mert köhögött csúnyán, elküldtek kórházba, röntgen stb, kétoldali tüdőgyulladás. Ha jól emlékszem pünkösd volt.. egy napokig kezeletlen tüdőgyulladásnak azért lehetnek következményei..
2018. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a ti esetetekben egyértelmű volt, hogy súlyos tüdőgyulladása van.
2018. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Védő nőnk engedelmével kivittem erre a szép napos levegőre és hát bekell h valljam nálunk a gyógyszer mellett a friss levegő a legjobb terápia 2 nap séta után már egyáltalán nem folyik az orra és a köhögése is lényegesen szebb és kevesebb.
2018. ápr. 10. 02:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert a friss levegő gyógyitja a tüdőgyulladást nem a gyógyszer... anyám borogass...
2018. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!