Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Dóri84 kérdése:

Hogyan lehet feldolgozni, ha kiderül, hogy a gyermeked rákos?

Figyelt kérdés
Tegnap közölték velünk, hogy 6 éves kisfiamnak rosszindulatú heretumora van! Összedőlt a világ és nen tudom, hogyan legyek erős előtte. Köszönöm, ha segítetek!
2018. ápr. 20. 06:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyítható, akkor ebbe tenném minden reményem és hitem. Hidd el, erősebb tudsz lenni, hiszen neked kell erőt adnod a fiadnak is. Sok erőt és kitartást kívánok neked, nektek! És szurkolok, hogy legyőzzétek közösen!
2018. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm kisfiának is pont ez van, most kint vannak Párizsban kezelésen, amire nagyon jól reagál, kint nagyon nagy eséllyel meg tudják gyógyítani.

[link]


Ha gondolod vedd fel a kapcsolatot a szüleivel, nagyon rendes emberek biztosan elmondják hogyan tudtak kijutni.

2018. ápr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bejelöltem őket!Holnap reggel megyek onkopszichológushoz, hogy erős tudjak lenni! Ez egy rémálom!
2018. ápr. 20. 08:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, tudom, hogy most nem erre van szükséged, de azért leírom, hogy bizony megkönnyeztem a soraidat. Az én fiam 5 éves múlt, van egy kislányom is, a legnagyobb félelmem, hogy komoly betegségük lesz, próbálom mindig elhessegetni ezeket a gondolatokat.

Igazán sajnálom, és teljes szívemből kívánom, hogy meggyógyuljon a kisfiad.

A pszichológus valóban nagyon jó ötlet, elsősorban neked kell erősnek lenned ahhoz, hogy a kisfiad kiegyensúlyozott maradhasson, és gyógyulhasson.

Meg kell ragadni minden lehetőséget, amely a gyógyulással kecsegtet.

Hogyan vettétek észre, hogy gond van? Testi tünetei voltak, vagy fáradékony lett?

Igazán sajnálom. Én ez alapján a pár soros írásod alapján érzek benned egy óriási erőt, kérdező! Csak tegnap tudtátok meg, és te máris a megoldásokon gondolkodsz, azon, hogy te magad hogyan tudod megerősíteni a lelked. Le a kalappal előtted! A kisfiad büszke lehet az éddsanyjára!

Teljes szívemből a legjobbakat kívánom!

2018. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el megjon az erod!! Mert Te/Ti vagytok a bazis! Megcsak tegnap tudtatok meg, nem csoda hogy osszetortel!! De ne aggodj teszed majd amit kell es eros leszel!!

Mielobbi gyogyulast kivanok a fiadnak! Es sok sikert!

2018. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a kedves szavakat! Semmi más túnetünk egyenlőre nincs, csak pár hete szemmel láthatóan nagyobb az egyik golyója. Ezzel mentem gyerekorvoshoz, aki heresérvre tippelt.Néhány napra rá urológushoz vittem, ő mondta, hogy szegedre kell mennünk speciálus ultrahangra. Ott közölték, h 14mm-es fokozott keringésű vmi van a golyón és h sajnálja, de....! Itt megszűnt létezni a világ. Férjem még el is hányta magát. Én nem tudom, asszem csak ordítottam percekig. Kisfiamat a nővérkék kivitték. Most annyi reményünk még van, hogy a vérében a tumormarkerek jók. Végleges szövettani eredmény műtét közben lesz. Ezen múlik, hogy ki kell ee venni az egész golyót. Borzalmas az egész! Próbálunk miatta talpra állni. Abba is kapaszkodunk, hogy teljesen vidám, abszolút eleven. Tegnap is a kertben rohangált, semmi látszata nincs. Nem is fáj neki! Csak ennyi, hogy nagyobb a golyója. Ezért tanácsolom, bármit tapasztaltok gyermeketek testén, inkább vigyétek azonnal. Ebben bízunk, h mi időben vagyunk még talán. ❤
2018. ápr. 21. 08:47
 7/16 A kérdező kommentje:
Műtét közben jóindulatot mutatott a szövettan! Csak a kinövést vették ki. Nagyon boldogok vagyunk. A végleges szövettan 2 hét múlva lesz, de 90% h jóindulatú daganat volt. Meg majd azt is megmondja a szövettan h mi is volt ez valójában. Nagyon boldogok vagyunk!
2018. ápr. 28. 21:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Jajj de orulok!! Hala a jo egnek!!

Gyors gyogyulast a picinek!!

2018. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Édes istenem, nagyon boldog vagyok! Sokszor gondoltam Rátok, nagyon megérintett a történetetek!

A legjobbakat kívánom, kívánok hosszú, boldog életet Nektek erőben, egészségben, boldogságban!

2018. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Nagyon kedvesek vagytok!❤
2018. máj. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!