Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisbabám 3 hete megvan fázva...

Kisbabám 3 hete megvan fázva szörcsög krákog és nem javul . Az orvos nem mond semmit, hogyan lehet gyerek orvost váltani?

Figyelt kérdés
Csak vigyem ahoz az orvoshoz akit kiválasztottam vagy beszèljem le vele előre telefonon ? Volt már valaki így 3 hete beteg szegénykém .
2018. ápr. 22. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem javul, akkor lehet allergia inkább. Kérhetsz időpontot is, szerintem az a praktikus kicsikkel.
2018. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Csinálj neki napi kétszer gőzfürdőt a fürdőszobában. Jól izzadjon le. Bele ne tedd a vízbe, csak a gőzben álldogálj vele, míg ki nem melegszik. Utána fürdesd meg gyorsan, ne pancsikoljon, csak mosd le.
2018. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Felhívod az új dokit elmondod neki,hogy őt szeretnéd orvosnak váltani szeretnél. Ha azt mondja rendben akkor tőle kapsz egy papírt,amit a ki kell tölteni és a régi orvosnak elküldeni e-mailben,postán. Mi nálunk így volt. Mi is váltottunk 2 hós korában,mert az se foglalkozott semmivel pedig nem vagyok annyira paramami. Csak a lejárt oltóanyaggal oltsa saját magát nem az akkor még 2 hós babámat.
2018. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

És mit teszel azért, hogy meggyógyuljon?

Vírusra nem fog a másik doki sem gyógyszert adni.

Tengervizes orrmosás (sokszor), sok folyadék, Cebion.

2018. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem az orvost mentegetem, de ha fél -1 év alatt van akkor nem sok minden gyógyszer tud felírni neki, nem tudom porszívózzátok e a baba orrát napi rendszerességgel akár óránként is, hogy ne tudjon összegyűlni neki a cucc, mert ugye minél kevesebb ideig van a nózijába annál kevésbé tudnak a bacik elszaporodni.

Mi pont most vagyunk benne egy náthába.Fél éves,ha lázas adjak neki kúpot és szívassuk az orrát.Gyógyszert ő mást nem nagyon kaphat.(ennyi az orvosi vélemény, de nem gondoltam arra, hogy váltsak, mert ha tömné mindenféle nem neki való gyógyszerrel akkor haragudnék rá meg nagyon)

2018. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi kép nem maradok ennél a dokinál

Nem hajlandó házhoz jönni telefonon nem lehet hívni .k vitamint nem mondta el hogya mikor adjuk, a D vitamint a védőnő szólt neki hogy írjon fel .

2018. ápr. 22. 12:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen van tengervizes orrspré szívjuk neki de már tiszta piros az orrjuka .
2018. ápr. 22. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a pirosságra kenjem be anyatejjel. Nem tudom szoptatod e,de ha igen akkor próbáld ki hátha beválik. Este bekentem reggelre jobb lett a nózija. Amúgy tényleg nem sok mindent tud csinálni az orrvos vele. Kitartás nekem 5 hós koráig 4 szer kapott el valamit mindig akkor,amikor ki kellett vinni mérésre másnap tiszta takony volt szegénykém. Szívd a nóziját mást nem tudsz tenni. Ha nagyon durva a nátha mindenképp mutasd meg másik dokinak szerintem.
2018. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!