Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitol lehetnek ezek a piros...

Mitol lehetnek ezek a piros pontok a kislányomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kislányom 16 honapos nagyon sokszor beteg ..most is nathas es pont szivattam az orrat utana eszre vettem hogy a szemeben van egy piros pont utana eszre vettem hatul a nyAkan is vannak meg tobb helyen az arcan ilyen pici pirosos beverzesek elvittem egyszerre orvoshoz aztmondta nemgondolja hogy komoly baj lenne lehet az eroltetestol van mert nagyon sir mikor szivatom az orrat de holnap reggel vesz tole vert .. en mar nagyon izgulok nem birok holnapig varni olvastam hogy lehet verlemezke hiany ez mit jelent pontosan? Na meg persze meg borzasztobbakat olvastam.. hogy leukemia meg ilyenek.. annyira megijedtem mar nemtudom mitcsinAljak.

Volt mar valakinek ehhez hasonlo? Vagy verlemezkehiany?

Ugye nemlehet ez leukemia? Amugy teljesen jolvan nem faradekony semmi.. nagyon felek



2018. máj. 3. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orrszívást hanyagold egy ideig mert az erőlködéstől lehet. A leukémiás nem virgonc, nem akar enni, bágyadt folyton kézben lenne. Nem foltos vagy kiütéses. Sajnos tapasztalatbók beszélek
2018. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hemangióma is lehet nekem is vannak ilyen kicsi,nagyon apró pöttyök.Tuti nem leukémia.
2018. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat :)

Sajnos az orrszivast nemtudom hanyagolni mert mar sajnos

A natha miatt ketszer is felszurtak a fulet:(

De megprobalom kevesebbet szivatni neki


Nemis kiutesnek mondanam inkabb borbeverzesnek .. ezert felek annyira mert latram hogy sulyos betegsegekre is utalhat

2018. máj. 3. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!