Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitol lehetnek borbeverzesek...

Mitol lehetnek borbeverzesek a kislanyomon?

Figyelt kérdés

16 honapos kislanyomon pontszeru nagyon apro borbeverzesek vannak... mar voltunk vervetelen az orvos azt mondta minden rendben van a trombocitait is megnezte es semmi.. aztmondta lehet az eroltetestol van mert nathas es szivatom az orrat de ma es tegnap mar nem szivattam megis ... kijonnek masnapra elhalvanyulnak es eltunnek... tegnap nemjott egyse ma megint jott ki.

Nagyon keves es nagyon apro de borbeverzes...

mitol lehet ez? Volt mar valakinek hasonlo?

Meg a vervetelrol annyit hogy az orvos mondta egykus gyulladas van biztos a torkatol mert az kicsit piros de nemkell ra semmi gyogyszer... multhet penteken vettek tole vert ezek a pottyok multhet csutortokon kezdodtek..

Szerintetek?

Ha valakinek volt hasonlo akkor mitol???

Nagyon felek mar..



#Borbeverzes
2018. máj. 11. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Meleg kiütés foltok. Még orvosnak sem kell lenni hozzá.
2018. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Melegtol lehet borbeverzes? Tavaly volt rajta melegkiutes de az pattanasra hasonlitott .. ez teljesen mas
2018. máj. 11. 17:01
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg képet tudsz feltölteni?Azért a melegkiütés nagyon nem egyenlő a bőrbevérzéssel...
2018. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a bőre. Férjemnek is olyan, meg egyik általános sulis barátnőmnek is olyan már gyerekkora óta.
2018. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor fogod megkérdezni?
2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Melegtől lehetnek apró bevérzéses foltok.Nekem is volt egyszer a lányomnak a mellkasán.Attól féltem nem e leukémiás.A sógornőm mo dta aki egészségügyis hogy a melegtől van.Ha jó a vérképe a kislánynak akkor ne aggódj.
2018. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem tobbszor hatha valakinek van hasonlo ...

mert mar nagyon megvagyok ijedve... remelem tenyleg csak a bore ilyen de csak most kezdodott ez egy hete

A melegtol miert lehet ilyen? Nezem a neten de mindenhol csak a sima melegkiutesrol ir

Mar teljesen kikeszultem nagyon ijedos vagyok es most hogy ezek kijottek ...

2018. máj. 11. 20:35
 8/24 A kérdező kommentje:
Amigy nagyon keves es nagyon apro szerintem mas eszre sem venne csak azert latom oket mert mindig megnezem
2018. máj. 11. 20:45
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam tejfehèrje allergiás. Amikor meg nem volt diagnosztizálva neki már a tetőfok ez a pontszerű bőrbevèrzés volt a karján. Neki is rendben volt a vèrvetele. Allergia ami okozta nálunk. Diéta utan 1 hettel eltűnt.
2018. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok . Mutatom a kepet hogy milyen volt:


[link]

2018. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!