Mi ez már megint?

Figyelt kérdés
A 6 hos fiam megint asztma szeru betegseget kapott el horog kohog nyugoskodik egesz nap. Egyszer voltunj bent vele korhazba most fujom ventolinnal meg kap gyogyszereket de ha nem javul korhaz megint. Egy csomo gyerek lebetegedett felénk. Ez mi lehet? Vírusos infulenza jarvany van mar megint?

2018. máj. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kruppos? Ők fulladoznak meg köhögnek,persze simán lehet egy nátha is, az orvos nem mondta?
2018. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak h asztma szeruseg anyit mondott.
2018. máj. 17. 16:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor korhazban voltunk "horgogyulladas asztmatikus jelleggel" volt neki.. siman lehet az is amit irtal..
2018. máj. 17. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Én fiam 3 hónaposan hörhurut miatt gége szükületet kapott.

Korházban voltunk.

Onnantól ahogy kicsit nyirkosabv lett az idő mindig hurutos volt.

Közöségben ő volt az 1. Aki elkapta a léguti fertőzéseket.

Most 7. Éves már egy fokkal jobb,de hajlamos rá.

Ventolin,rektoder,prospan mindig van itthon.

2018. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem krupp, hanem hörgőgyulladás asztmatikus tünettel. Két külön betegség. Ha szerencséd van, pech hogy megint ez lett neki, de nem lesz többet. Ha lévi 4-5 alkalomnál többször van, akkor gyerek pulmonológia, állandó asztma gyógyszer, és így valószínű ki fogja nőni. Szerintem kb 10-ből ha 2 gyereknek kell állandó gyógyszer. Lányomnak kell, fél éve kapja, de bár belementem volna előbb, akkor megúszott volna egymás után 3 hörgőgyulladást, kórházzal az egyiket.

A kúppal meg csak óvatosan, az csak és kizárólag rohamoldásban használhtó, sajnos van amelyik doki úgy adja mint más a c vitamint.

Kitartás és jobbulást!

2018. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!