Szerintetek ez fogzás?

Figyelt kérdés

9hos a fiam. Még nincs foga és nyoma sincs annak hogy ki akarna bújni az első. 2napja híg a széklete(ettől elég piros is a popó) és nyálzik, azt hittem hogy látatlanul kibújik egy, ehelyett most 38,8fokos a láza. Nem tudom mi lehet ez. Ha holnap is lazas lesz reggel megyünk az ügyeletre. Nem hagyta el magát ugyan olyan jó kedvű , ugyan ugy alszik, nem bágyadt stb...


Szerintetek?



2018. máj. 19. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen magas lázzal ez nem fogzás lesz, az max hőemelkedést okoz (bár azt sem a fogzás okozza, hanem az legyengíti és ezáltal olyan baci is megárt, amit amúgy vígan legyőzne).
2018. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom...ezt írták mindenhol. Csakhogy vannak páran a környezetemben akiknek a fogzás magas lázzal járt mégsem volt beteg mellette. Ezt a saját dokink is mindta(ő a körzetis dokink, az ismerősöké is)

De ott volt -hel arra hogy jön a fog(duzzadt íny, már látszódott a foga stb...)

2018. máj. 19. 21:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat mondta és jel
2018. máj. 19. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Mi is hasonló cipőben járunk, csütörtök óta lázas, pénteken látta doki, azt mondta, a foga. Meddig tart még?
2018. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi most vettem eszre hogy írtál. Elmentünk vele az ügyeletre. Bár láza már nem volt. Ott azt mondták hogy a foga. Kaptunk egy port a hasmenésre. Rá 2 napra már jó volt. A popón a pirosságot pedig az alkohol tartalmú A vitaminos kenőcs vitte le.
2018. máj. 30. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) nálunk is kijött a fog, másnap elmúlt a láz :)
2018. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!