Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan érvényesítsem az akaratom?

Hogyan érvényesítsem az akaratom?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha egy élettársi kapcsolatban az egyik szülő oltásellenes, a másik nem? Én szeretném beoltatni a gyereket, de párom tiltakozására ezt nem tették meg, pedig az érvek mellettem állnak. Hogyan érjem el mégis hogy be legyen oltva?

2018. máj. 31. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Fogod a gyereket, és elviszed oltásra. A párodnak meg adsz egy akkora pofont, hogy behorpad a feje. Veszélyezteti a gyerek életét.
2018. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem te vitted oltásra,ha a kedves párod ennyire gyökér. Miért kellett egyáltalán tudnia az oltási időpontokat ha tudod hogy milyen? Veszélyezteti a gyerek egészségét,én tipliznék tőle az biztos. Fogod a gyereket,mert jogod van hozzá,és elviszed a védönőhöz ő majd megmondja hogyan tovább.
2018. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg vidd el. A párod jelentsd a gyámügyön, ez egyébként az orvos kötelessége is, ha kötelező oltásról van szó.
2018. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ha kötelező oltásról van szó én elvinném, bárhol (ovi,suli) kérhetik az igazolást a gyerek kötelező oltásairól.
2018. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Hergelős kamu kérdés.
2018. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: fogod a gyereket és te viszed el az orvoshoz az oltásra.

Beadsz egy szülői felügyeleti jog kérelmet a bíróságra, amiben a másik fél oltasellenessegevel indokolva kéred hoyg egészségügyi kérdésekben kizárólagos döntési jogod lehessen

2018. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum gyermekjóléti szolgálat értesítése, de a gyermekorvosnál előbb-utóbb úgyis kiderül....
2018. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Elég kamu, mert ha én be akarom oltatni a gyerekmet, akkor bizony be is oltatom, nem gyakorikérdések.hu-n agonizálok, hogy hogyan érjem el, hogy be legyen oltva? Ennyi erővel azt is simán végignéznéd, ahogy éppen halálra éhezteti/veri/szurkálja a gyerekedet a párod...pedig te nem egyeztél be...hát akkor mivan? Pedig az érvek amellett szóltak, hogy hagyjuk életben.
2018. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!