Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Véres nyálka mitol lehet?

Véres nyálka mitol lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy 16 honapos kislanyom tegnap reggel higabb szeklete volt utana reggelire evett pudingot es megint volt higabb szeklete amiben veres nyalka is volt elvittem haziorvoshoz aki aztmondta ettol nemkell megijedni lehet megsertette vagy erolkodott hallja hogy kicsit hangosabbak a belei De semmi ..

Hat ma reggel volt neki kicsit kemenyebb szeklete utana orakig semmi

Aztan delutan evett pudingot es megint higabb volt majd utana meg ketszer nagyon keves es kicsit higabb de ezekben megint volt egy nagyon keves veres nyalka.. utana mintha egyet pukizott volna megneztem a pelusat es csak nyalka kicsi ver foltokkal .. elobb bevittem az ugyeletre ahol aztmondtak ez semmi(elvittem az utobbi pelust) rakerdeztem nem lehet e tejallergia aztmondta gyerekeknel nem nagyon van tejallergia(hAt en nem igy tudtam..) egyebkent a kislanynak a kedve ugyan olyan mimt volt egyaltalan nem nez ki betegnek se laza semmi.. a fogai jonnek

Ja es egy honapja mar jonnek ki az arcan es a nyakan neha mashol is (1 v 2 minden nap par ora alatt eltunnek) kicsi piros nagyon halvany kiutesek mintha beverzes lenne mert nyomasra nem tunnek el e miatt vettek tole vert voltunk borgyogyaszaton minden negativ

Nem ertem ezt mar teljesen kivagyok mar fogalmam nincsmilehet ez...

Ha valakinek volt ehhez hasonlo vagy barmi kerem irjon mert mar komolyan nem ertem



#véres széklet #nyálkásvéresszéklet
2018. jún. 1. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kep ezt vittem el elobb az orvosnak

Ez volt utoljara

2018. jún. 1. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el gasztroenterológiára,ez tejérzékenység lesz (tejcukor vagy tejfehérje).
2018. jún. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tejfehérje érzékeny. Az ügyeleten hülyeséget beszéltek. Irány a gasztroenterológia. Addig is vezess be tejmentes diétát. Vigyázz mert nagyon sok mindenben van tej (pl sokféle felvágottban). Ha még szoptatod, akkor neked is diétázni kell, ha még iszik tápszert, akkor csak tejmenteset szabad neki adni. Ha kb. 1 évig diétázik, akkor kinőheti, de ha nem kezd el mielőbb diétázni, akkor egész életében szívhat az allergia miatt. Valószínűleg jelenleg bélgyulladása van(az allergia miatt)és azért vérzik a bél belső fala. Ez hosszú távon vérszegénységet okoz. Jobbulást! Egy tejfehérjére érzékeny kislány anyukája
2018. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne allergiologiara vigyem?
2018. jún. 2. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Véres széklettel, minket egyből a gasztroenterológiára küldtek.
2018. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!