Tünet nélküli láz?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos, negyedik napja lázas, semmi más tünete nincs, 38-39-ig megy fel a láza, nagyon kétségbe vagyok esve. Volt valakinek hasonló?

2018. júl. 22. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Vizeletvizsgálatra menjetek!

Nem, nem kell hogy büdös legyen ahhoz hogy fertőzése legyen.

2018. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg háziorvoshoz menjetek. 4 nap lázzal már ideje.

Füle, veséje bármi más része lehet beteg.

2018. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinál első nap, de nem látott semmit, keddre hívott vissza, tegnap felhívtuk az ügyeletet, őket is vissza kell hívni ma, ha nem megy le a láz.
2018. júl. 22. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a kislányod, mi van vele?
2018. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, éjjel volt láza, ma reggel viszont nem, úgyhogy van javulás, holnap visszük dokihoz újra.
2018. júl. 23. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz nekem kislányom már nagyobb , 5 éves. Nálunk többször szokott ilyen lenni, hogy minden más tünet nélkül hirtelen belázasodik kislányom.Mi már immunológián is voltunk vele.Egyszerűen nem akartam belenyugodni hogy ez így rendben van.De azt mondták, hogy semmi bajunk enyhe vashiánya van.Ő is 3-4 napig lázas aztán mintha elvágták volna.Fél év múlva kell visszamennünk kontrollra.
2018. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálunk ez a júliusi alkalom óta nem fordult elő. Akkor 6 napig volt végül lázas a lányom, torokgyulladása volt, ez csak kb. a harmadik-negyedik napon látszott a torkán, semmi más tünete nem volt.
2018. okt. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!