Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Normális, ha 8 hetes kisfiam...

Normális, ha 8 hetes kisfiam inkább jobb oldalra fordítja a fejét?

Figyelt kérdés

8 hetes kisfiammal kapcsolatban kérném a segítségeteket.

Azt vettem észre, hogy inkább jobb oldalra fordítja a fejét. Fordítja balra is, de a jobb a domináns.

Illetve ha hasra fordítom, akkor még nem nyomja úgy ki magát. Fejet emeli, de nem mindig.

Már felvettem a kapcsolatot gyogytornasszal, csak gondoltam itt is érdeklődöm tapasztalatszerzés miatt.


2018. júl. 24. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Úgy általában vagy amikor fekszik?

A fiam nagyon sokáig egy irányba szerette tartani a fejét fekvéskor. A védőnő mondta is, hogy fordítsam meg a kiságyban, hátha a fény iránya miatt csinálja. Persze nem vált be.

Egy idő után már nem csak a jobb oldali arcán feküdt. De neki nem volt semmilyen izom vagy más gondja.

2018. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!