Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van akinek szólt az orvos 2...

Van akinek szólt az orvos 2 hónaposan hogy naplementézik a baba? Fura mert tárgyakra "csodálkozik" ennyire rá. Nem "csak úgy" csinálja. Ez is lehet jele hogy baj van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az mit jelent?
2018. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
?????
2018. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat de akinek az sem világos mi ez az nem fog tudni segíteni. Eléggé ki vagyok borulva nem kell hogy más is rámhozza a frászt. A kérdés azoknak szól akik voltak ilyen helyzetben.

Nem bunkó vagyok de nincs erre most lelkierőm ne haragudjatok :( nem fogok magyarázni miez.

2018. aug. 7. 07:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el neurologushoz. 3 honapos korig álnaplemente tünet is lehet, ami elmúlik.

Mas nincs??

2018. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
tedd hasra, hogy emelgesse a fejecskét
2018. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul fókuszál a szemével, vagy ha bambul, az egyik elúszik valamerre? Az orvosok sokszor használnak olyan kifejezést, ami nem "hivatalos", egy másik másképp orvos másképp fejezheti ki. Ezért lenne érdemes elmagyaráznod.
2018. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert naplemente szem amugy, mert a szemevel lefele nez ed latszik felul a szeme fehérje.

Utolsó vtam

2018. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nálunk,de barátnöméknél volt ilyen.

Sokat kellett hadra rakni,hogy emelje a fejét,majd ideggyogyász ellenörzése mellett kb egy honap mulva elmult

2018. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6os vagyok 4 es vtam nem utolso:)
2018. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor csinálja ha valamire rácsodálkozik. "Csak úgy" nem látom nála. Kutacsa záródik, varratok nem dudorodnak ki. Etetéssel semmi gond, kifejezetten nagyétkű baba. Nem hogy nem hányós nem is bukik kb soha.

Hason az alkarján tartja magát és nézelődik. Gagyarászik kacag, löki magát a lábaival sokszor ha épp leér. Szóval semmi mást nem veszek észre és most ezért vagyok "beszarva" mert nem gondoltam hogy ez önmagában gond lehet. Neurológiára állítólag legalább 3 hónap mire időpontot kapunk :/

2018. aug. 7. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!