Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van valakinek akinek a kislány...

Van valakinek akinek a kislánya hüvely panaszokkal küzd?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, nagyon tanácstalan vagyok. Van egy 6,5 éves lányom, már lassan 1,5-2 éve mindig fertőzése, gyulladása van. Orvosról orvosra járunk, többféle krémet próbáltunk már de semmi nem hoz tartós eredményt.

Nagyon sokszor piros, fáj a nemi szerve, belül fehér lerakódás van. Legutóbb a kenet vételkor e.coli volt kimutatható. Antibiotikumos krémet kapott, nem hozott tartós eredményt. Az orvosok nem tudnak vele mit kezdeni,pedig mindig magánrendelésre viszem. Itthon ha lehet 60 fokon mosom a bugyikat, vasalom őket, mindig elmondom pisilés után hogyan törölje magát.

Annyira rossz látni, hogy egy ilyen pici lánynak is ezzel kell megküzdenie.

Tud esetleg valaki valamilyen csodaszert? Az ára teljesen mindegy, csak jó legyen.


2018. aug. 9. 18:59
1 2
 1/11 lovasoktató ***** válasza:
68%
Nekem most lesz 3 éves a lányom.Mindíg figyeltem a higéniára stb.Hasonló van nállunk is kicsit piros kicsit fájni szokott neki és fehér lerakódás volt rajta.Ami nekünk bevált ha már egy kicsit is pirosnak látom bepanten kenöccsel bekenem este reggelre semmi baja.
2018. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Gyulladásra az erdélyi sófürdő, ill tőzegáfonyakapszula viszonylag hatásos.
2018. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Próbáld meg elhagyni a cukrot az étrendjéből.
2018. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a lényeg,hogy pisilés után hogy törli magát.


Kakilás után kell hátrafelé törölni,hogy ne a hüvelybe menjen a széklet!!

2018. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Csodaszert nem hiszem hogy tudok mondani,de esetleg kamillát tehetsz a fürdővizébe az elvileg gyulladáscsökkentő. Nekem használt amikor elkaptam a strandon gombás fertőzést az antibiotikum melllett. A legfontosabb csak 100%pamut bugyit adj rá,harisnya felejtős a melegben terjednek a bacik,én úgy tudom,hogy lehet férgesség is ami állandó hüvelygyulladast okoz. Érdemes lenne a székletet megvizsgáltatni szerintem. Jobbulást neki szegény kislány.
2018. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Ezüst koloid!

Szájon át szedje, megszüntet minden gyulladást. Illetve nézesd meg az immunrendszerét, valószínűleg nagyon gyenge szegénynek, ezért nem múlik el.

2018. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Az én lányomnak a nefrologus heti 2szer betadinos (pár csepp betadin 1dl víz) lemosást ajánlott.Ha fáj és piros a nunija suducream.
2018. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam most utána nézni az ezüst kolloidnak, mert eddig még nem hallottam róla, de nem tudom.... Nagyon eltérő véleményeket olvastam róla. Nem merném neki odaadni.
2018. aug. 10. 08:57
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A 100%os teafaolaj nagyon jó baktériumölő és gyulladáscsökkentő, talán abbol is cseppenthetsz a fürdövizébe, egy próbát szerintem megér.
2018. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, bármire rákeresel, lesznek negatív vélemények.

Saját tapasztalatból írom, hogy segít!

Jobb mint egy gyógyszer, ez sokkal természetesebb.

Vesekövet és rákot is gyógyított a családban.

2018. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!