Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam három hónapos, egy...

Kisfiam három hónapos, egy hónapja köhög hurutosan de semmi más tünete nincs, orvosnál voltunk nem tudja mitől lehet, valakinél hasonló?

Figyelt kérdés
A két hónapos oltás utáni éjszaka lázas lett és köhécselni kezdett. Azóta köhög. Adtam neki a sinupretet de attól sem múlt el. Orvosnál már harmadszor jártunk. Nem tud vele mit kezdeni. A.fiam jó kedvű,eszik rendesen gyarapszik is. Antibiotikumot nem akar neki adni. Most elküldött a gégészetre minket.
2018. aug. 15. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyu,ha az oltástól is van,azt a doki a szemedbe úgyse fogja megmondani. A tüdeje tiszta? Csak a torka váladékos? Vagy mi okozza a köhögést? Mindenképpen vidd gégészhez! Lehet,hogy semmi köze az oltáshoz.
2018. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tüdeje tiszta azt mondta az orvos. A torka lehet váladékos.
2018. aug. 15. 19:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudta megmondani mitől köhöghet.
2018. aug. 15. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Az én kisfiam már 3 éves, de azért leírom, hogy mi hogy jártunk most nyár közepén a hetekig tartó hurutos köhögéssel. Elkezdett köhécselni (3-4* egy nap), de neki se láza nem volt és a közérzete is jó volt. 3 nap után elvittem háziorvoshoz, hallgatta, vizsgálta, nem talált semmit. Mondta,ha nem múlik vigyük vissza egy hét múlva. Mivel egy hét alatt nem javult, inkább romlott a helyzet és már éjszaka is csúnyán köhögött, visszamentünk. A doki megint hallgatta sokáig, semmi. Lehet allergia, adott rá gyógyszert. A kisfiam általában továbbra sem volt láz, csak a köhögés. Eltelt még egy hét gyógyszerrel. Semmi változás. Nem nyugtatót meg a dolog. Elvittem másik gyerekorvoshoz. Megvizsgálta és azonnal mondta, "atipusos tüdőgyulladás". Antibiotikum, köptető, hörgőtágító. Két nap után elmúlt a köhögés.

Bocsi, hogy hosszú voltam, csak azért írtam le, hogy nehogy ti is így járhatók. Vidd el másik orvoshoz. Mert ha nálunk se kezelték volna, rossz vége is lehetett volna. Neked meg még pici babád van.

2018. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltunk másik orvosnál is,mert legelőször a saját dokink szabin volt és helyettesehez vittük. Ő sem hallot zörejt a tüdejében.

Viszem a gégészetre.

2018. aug. 15. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
van valami újság? Hogy van a pici?
2018. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltunk a gégészeten. Nem talált a doktornő semmit. Így nem adott gyógyszert rá. Inhalátor használunk napi kétszer 10 percet. Ennyit mondott.

Kedden megkapta a védőoltást is. Hála istennek semmi gond nem volt eddig. Eszik,jó kedélyű,alszik. Reméljük a köhögés elmúlik.

Valószínűleg a két hónapos oltásnál lappanghatott valami vírus benne. Amiatt lehetett lázas és amiatt köhögött.

2018. aug. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!