Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ilyen helyzetben mit tudok...

Ilyen helyzetben mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés

4 hetes babám orra kb. 3 hete szorcsog. Nem kell sűrűn szivnom, 1x kell hajnalban, illetve elvétve reggel, habos fehér váladék jön, pár napja nagyon-nagyon kevés

sargas-zoldes váladék is urul. Mas tünet nincs, anyatejes, eszik szépen, jókedvű,nem aluszekony. Felek aluloltoztettem, de nálunk éjszaka is 28 fok van, egy rövid bodyban és zokniban altattam egy penelkaval betakarva, viszont annyira változékony most az idő. Gyerekorvos, védőnő tud róla, azt mondták, ha bármi más panasz lenne, akkor szoljak, most mást nem tudok tenni, csak szívni az orrát. Én akkor is aggodom, oltoztessem most melegebben? Mit tudok még tenni ezeken kívül? Köszönöm a válaszokat.


2018. aug. 16. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Ha anyatejes, akkor tőled akkor is kap ellenanyagokat, ha te tünetmentes vagy.

Esetleg egy-egy csepp anyatejet cseppenthetsz az orrába, segít kitisztulni. Mint egy patikai orrcsepp, csak kíméletesebb.

2018. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!