Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Grapfuitmag csepp kids es...

Grapfuitmag csepp kids es béres multi ragotabletta melle adhatok meg beres cseppet?

Figyelt kérdés

Kislanyom most kezdte az ovit.Maris nathas lett.Illetve amugy is rossz evo de az oviba azt mondjak alig eszik inkabb ebedbol eszik ha eszik..Lassan jon a kisteso nem szeretnem ha o.is beteg lenne.

Most grapfuitmag kids cseppet es beres multivitamin ragotabit kap.De igyis nathas lett:/

A beres csepprol sok jot olvasni..esetleg tapasztalatok velemenyeket szivesen fogadnek hogy kinek mi vallt be jobban?!



2018. szept. 6. 22:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve sajnos gyumolcsot zoldseget sem akar enni..nagyon ritka:( eleg valogatos lett..ezert kap innivaloba is 100%ost de inkabb igyis vizet iszik 97%ban..

1 evbe eddig 1 max 2x volt "beteg"mig nem jart oviba:/

Jo lenne most is meguszni ha lehet javareszt..

2018. szept. 6. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent azért ne adj neki. Válassz közülük. Nehogy túl adagold. Kitartást, sajnos sokan sokszor betegek az oviban.
2018. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Középsős lányom hétfőn kezdte az ovit, szerda délben már lázasan hoztam el. Szerintem sehogy sem lehet kivédeni a betegségeket. Max jó immunrendszerrel gyorsabban és szövődmények nélkül gyógyulnak. Elég egyféle vitamin.
2018. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell a betegség, úgy alakul ki az immunrendszer, nézz utána, hogy is működnek ezek a dolgok.

Ha nem eszik zöldséget, gyümölcsöt akkor adj, de csak egyfélét. Az én három éves fiam és hétfőn kezdte az óvodát tegnapra már náthás volt, nem vészes kis megfázás. Ő rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszik ha tehetné egész nap azt enne. D vitamint adok neki naponta,és multivitamin cseppeket de azt olyan heti egyszer.

2018. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!